SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antonio Margarito vs Manny Pacquiao

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10880

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
może to teoria spiskowa ale sam Freddy mowi ze Manny nie jest skupiony na walce że cały czas myśli o kongresie itd ale mam nadzieje ze jak cwiczy w wild card to juz sie nie dotyka *****ami w kongresie tylko ostro za******la

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Manny go wciagnie nosem, jak narazie nie widze dla niego rywala poza Floydem, ale do tej walki prawdopodobnie nie dojdzie. Jezeli Manny jest w formie, i boks nie schodzi u niego na ktorys tam plan, to spokojnie zje Margarito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Absolutnie nie wiem czego w tej walce spodziewać się po GIPSArito. Liczę na Mannego i piękny nokaut do 6.

póki pamiętam. Ma ktoś z was linka do pierwszej walki Żelaznego z Holym? Psia jego mać nigdzie nie mogę znaleźć.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jeśli Manny znokautowałby Margarito dokonałby niemożliwego. Antonio to ciężko gabaryt jak na wagę Mannego. Na nokaut bym nie liczył.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3519
bokser7393, margarito będzie wychodzony w czasie walki jak de la hoja, więc nie widzę żadnego problemu, aby sędzia poddał Margarite, gdy będzie ostro obrywał. Wyłączyć świeteł raczej nie da rady, ale walka skończy się TKO.

Rambaa tak Roach tak mówił, ale myślę, że to było z polecenia Aruma, wątpię żeby taki trener jak on mówił o swoim zawodniku w miediach źle, znaczy to się stało i to jest dziwne i według mnie podejrzane. To jest wszystko gra, która ma na celu wzbudzić w kibicach niepewność, ale wątpie żeby to się udało, zwycięzce już większość zna.
Zresztą dla mnie margarito nigdy nie był dobrym pięściarzem, więc uważam, że manny trenujący na pół gwizdka i tak go rozniesie.

Zmieniony przez - Maloun w dniu 2010-11-03 22:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Pacquaio pod koniec przed czasem,przez TKO...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Manny powinien w 3-4 rundy sprawe zalatwic

Chyba ze Margarito wyjdzie jakis cios i Manny sie posypie, w co wątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Kurde może to głupie ale im bliżej walki to zastanawiam się czy rzeczywiście będzie to dosyc gładka przeprawa dla PacMana...


Margarito będzie chciał sobie coś udowodnić tą walką, będzie chciał odzyskać chociaż część straconego szacunku u swoich kibiców. Nie lubię go oczywiście ze względu na przekręty które stosował pewnie od paru lat... Ale wydaje mi się ,że do walki z PacManem będzie przygotowany doskonale, choćby ze względu na to iż będzie to dla niego ostatnia już taka szansa... Oby te plotki dotyczące słabych obozów przygotowawczych okazały się jedynie zwykłymi plotkami...










7.43 min w 2 części. Fizycznie prezentuje się rewelacyjnie i waga jest... Ciekawe czy faktycznie waga go tak osłabi i Manny go zje?! A może rzeczywiście PacMana czeka ciężka przeprawa i prawdziwa wojna z gipsiarzem?





"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
zgadzam sie to napewno nie bedzie spacer w parku dla mannego i szczerze mówiąc ogladajac to 24/7 od pierwszego odcinka coraz mniej lubie pacmana jest zbyt pewny siebie a jednak margarito to nie klucha hatton czy odwodniony de la hoya Margarito ma apetyt na zwycięstwo trzyma praktycznie caly czas limit wagowy tak zeby nie musial sie odwadniać siłowo i szybkościowo wygląda fantastycznie mimo tego że oszukiwal bo tego nie da sie ukryć to nadal jest dobrym bokserem i nie mozna go zrzucac na 2gi plan bo walczy z Pacquiao to nie bedzie walkka z Clotteyem który przez cała walke za garda stał i czasem coś tam zrzucil Tony jest z meksyku a wszyscy wiemy jak walczą meksykanscy wojownicy i jakie problemy mial Manny z Marquezem (wg mnie przegrał jedna i druga walke) bedzie bardzo ciekawe widowisko tylko żyjemy w takim kraju a nie innym i na żywo raczej nie obejrzymy bo bedzie w Hbo Ppv ;//

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
W polsacie widziałem zapowiedź tej walki,ma być o 3 rano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklep ze sprzętem bokserskim w Szczecinie

Następny temat

JIU JITSU A ROZWÓJ KARKU..

WHEY premium