SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann & C91 / Kolejny odcinek hardkorowych rekolekcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
oj tam, oj tam

Wczoraj bez treningu, dziś tylko rozciąganie, micha bez słodyczy, za to sporo owoców, białka niezbyt dużo, w sumie sporo za mało zjadłem.
Dziś nie będzie treningu bo muszę jechać do rodziny i nie mam kiedy, jutro jest niedziela, więc też odpada, także zostaje mi rozciąganie i jakieś domowe treningi...
W poniedziałek na siłkę pójdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
co jest? dalej nie można edytować postów?
czy to takie kvrwa trudne to naprawić?...

w każdym razie...

14.11.11


Trening krótki, chvj wie czy to można treningiem nazwać, co zobaczyłem to robiłem, tak można powiedzieć
ALe musiałem się szybko zbierać, bo miałem byznes na mieście, także w sumie nic za wiele nie zdziałałem.
Jutro muszę się porządnie porozciągać, a w środę uderzam już na normalny trening bo kvrwa nie będę się tak z tym babrał...

Micha taka se, ale jest coraz lepiej.

Na fotce mięcho z serem żółtym + ketchup i brokuły.

Miuzik:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dzieje sie tu coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
jak na razie to nic się nie dzieje

było mocne bum i zgasło


nie no nie mam czasu zbytnio na ogarnianie wypisek jak wcześniej, ale coś staram się robić i będę nadrabiał wypiski
póki co to nie ma czego śledzić...
ale powoli, powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
powiadomki padły;/

więc troche nadrobiłem

mówisz Carbon że się opierdyalasz czy jak?:D

A U ciebie Ann co tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Jaki brak czasu? Bez wymówek proszę

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no lecę w chvja trochę

bez większego ładu i składu sobie trenuję i średnio regularnie bo nieraz coś wypadnie, odzwyczaiłem się od wypisek jakos

ale dobra, nie ma to sensu, trzeba coś opisywać i ogarnąć jakąś systematycznosc i plan... bo póki co to nie ma wyglądu


Dzisiaj 600m łącznie kraulem (sprinty/szybko) z przerwami co 50m/25m , na basenie.
Spieszyłem się też tu i tam, więc pół dnia latałem po mieście O jedzeniu może nie będę wspominał, bo dopiero wieczorem zjadłem na prawdę porządnie, ale będąc jakiś czas na J/NJ to juz wiem ze regularnosc posilkow itp mozna sobie wsadzic miedzy bajki

Jutro mam siłkę i postaram się już kurde opisywać to systematycznie, jakoś muszę się zebrać...

pozdrawiam i sorry za olewanie wypisek, teraz to naprawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
25.11

Lipny trening, znaczy mi się podobał, ale bezładnie zrobiony. Wpadłem na siłownię i porobiłem to na co miałem ochotę, jakieś tam rozpiętki na maszynach, suwnica, PP, bic hantlami, triceps na wyciągu, serii nie liczyłem i ciężarów, bo to był taki sezonowy pecjalistyczny trening według własnego widzimisię

Żarcie?
Była wyprzedaż bananów w Realu więc głównie to dziś wsuwałem + jakieś tam mięso itp, ale w tej chwili nie mam rozpisanych żadnych potrzebowań itp i wsuwam na co mam ochotę, toteż nie ważę nic i nie wiem ile czego zjadłem.

Ale żeby wypiski były jakoś składne to muszę ogarnąć plan treningowy i zapisywać ciężary/serie oraz ogarnąć chociaż wagę i w miarę żywic się wedle zdrowych zasad bo na szczegolowe liczenie poki co nie mam ochoty. Aha jeszcze zurek w domu zjadłem z jajkami, bo mamusia ugotowala

także póki co realizuję plan codziennych wypisek - byle napisać, a dalej będę ogarniał się lepiej żeby cwiczyc i jesc bardziej z głową





Czujesz ten bass? To Szpadymelodia,
Betonowy las jara się jak pochodnia.
Rytmu trans to nasze paliwo co dnia,
Brudna prawda o życiu w szerokich spodniach!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Ten jak zwykle się op*****la
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningu na tydzień - prośba o uwagi i poprawki

Następny temat

Plan do oceny na mase

WHEY premium