SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Flex, 4flex i milion innych. Co wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Flexit dobry też jest
https://sklep.sfd.pl/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
nr 1 dla mnie animal flex , cissusa od fitmaxa nie poczulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
A według mnie cissus Fitmaxa dobry, ja czułem działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Świat się kończy, skoro nawet tu nie dostanę odpowiedzi po której się zdecyduje ;)
Może ktoś odpowiedzieć, czym różni się Animal Flex od Trec Collagen, skoro jeden kosztuje 39 a drugi 109? tym bardziej że zawartość ilości saszetek jest mniej więcej podobna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
animal ma.duzo bohatszy sklad dlatego drozszy ja polecam cho duzo tabletek na raz do lykania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Bralem tylko animal flexa i polecam w 100%. Swietny produkt, fakt faktem 8 tabletek trzeba polykac dziennie no ale mi to nie przeszkadza. Optycznie to nawet zacheca, kazda porcja pakowana osobno w woreczkach. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402702
MusiCity
)Może ktoś odpowiedzieć, czym różni się Animal Flex od Trec Collagen, skoro jeden kosztuje 39 a drugi 109? tym bardziej że zawartość ilości saszetek jest mniej więcej podobna ?



czytac chyba potrafisz co?
jak mozna roznicy nie zauwazyc?

z Treca masz kolagen tylko a Flex to preparat wieloskładnikowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
wincol
MusiCity
)Może ktoś odpowiedzieć, czym różni się Animal Flex od Trec Collagen, skoro jeden kosztuje 39 a drugi 109? tym bardziej że zawartość ilości saszetek jest mniej więcej podobna ?



czytac chyba potrafisz co?
jak mozna roznicy nie zauwazyc?

z Treca masz kolagen tylko a Flex to preparat wieloskładnikowy...


Ok, tu biorę swoją nieuwagę na siebie. Jak zacząłem zbierać listę propozycji, to zrobiło się tego tyle że odgórnie przyjąłem, że wszystko to "ten sam skład".

Czy na moje dolegliwości potrzebuję samego kolagenu czy całego "zestawu"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402702
najlepiej połaczenie colagenu i czegos bardziej złozonego ale to juz nie bedzie tanie,
z drugiej strony jednak jezeli lekarz juz zapowiedział ze bedzie trzeba "cos" zrobic z Twoimi kolanami i sa w takim kiepskim stanie to nie wiem czy suple duzo tu pomoga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Kolana kolanami, ale żeby staw skokowy nie strzelał przy każdym schodku (dosłownie każdym), przyda się jednak coś wziąć ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupełnienie

Następny temat

dibencozide- dawkowanie 5 tabletek

WHEY premium