SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ani wódka ani dropsy nie smakują tak jak koksy/SPAM Sqad

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166322

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Witam

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Hej.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
witam i żegnam jednocześnie bo idę w kimę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Jak tam Bakus, jakaś oprawa z JPII była?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Sialalalalalalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
trans wywieszony był. Na stadion udaje sie prawie że z kibicami Arki po 2 stronie ulicy szli, doping konkret wreszcie! pod koniec wybrali wazona meczu... koleś musiał wejść na gniazdo i powiedzieć dla czego nie śpiewa. Na nastepnym meczu wszyscy ze strachu bedą spiewać po już unas w miescie na stacji ładnie przywitaliśmy niebieskich wracających ze stolicy

e:



Zmieniony przez - Bakus09 w dniu 2011-04-02 23:41:22

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Też dziś takiego mieliśmy, ogólnie mamy postanowienie żeby do młyna wchodzić ubranym na czarno, typ przyszedł ubrany na czerwono, wlazł do środka młynu, ręce do kieszeni i tak stoi jak burak, chłopaki rozdawali kartki z nową przyśpiewką, tym którzy jej nie potrafią, czerwony oczywiście kartki nie wziął (za ruchem przyjechało ok 5 kibiców, więc można było poćwiczyć troszkę).. Wszyscy świetnie się bawią, a ten stoi z rękami w kieszeni, zapytałem się czemu do kija nie śpiewa, to on odpowiada "Bo gardło mnie boli" to mówię grzecznie żeby s******lał na pikniki, albo łuk.. wziął kumpla i poszli chyba do chaty, bo ich nie widziałem potem . Potem w tramwaju jakiś typ nafetowany podkręcał atmosfere, zaczął podkręcać tłum i wrzeszczeć ***ać Policje, oczywiście większość *****i za nim, gdy kaski chciały wbić do tramwaju, ten nafetowany mówi "Ej, s******lamy na następnym!" i połowa uciekła ze strachu, co to za łby chodzą niektórzy to ja ****a nie wiem... Jacy piłkarze, tacy niektórzy kibice Za tydzień inwazja na Tychy
Na dodatek się wkurzyłem, bo 48 minut przed drzwiami stałem, bo dziadkowie do kościoła poszli , a jeszcze później się okazało, że jakiś typ wydał vlepki mojej dzielnicy, kurczę co to się dzieje...

e: Zamieniłem przekleństwa na inne słowa, bo troche za dużo tego
+



Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-04-02 23:53:21

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
haha

unas też teraz wszyscy na czerwono mają przychodzić, a wazon byl na szaro i jeszcze barw nie zdjął gdy trzeba było
ciekawe co to będzie, czy sie triada rozpadnie czy co?

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Armagedon

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
Ci powiem że nie spodziewałem sie takiej postawy Arki, sami i to często najeżdżają na eŁKSe, a gdy My najeżdżamy na Lecha to wielkiego sprzeciwu nie okazywali.
e: i razem z nami zdjeli barwy

Zmieniony przez - Bakus09 w dniu 2011-04-03 00:09:56

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASĘ 4 RAZY W TYG. Proszę o ocenę.

Następny temat

Split 3 Dniowy Do Oceny/Szukam Ćwiczenia Na Brzuch

WHEY premium