SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Angilia - praca, życie...jak jest?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no polactwo to plaga. kiedyś zatrzymał się kierowca tira z PL i pyta jak dojechać do takiej i takiej firmy, co się okazało ja tam pracuje. mówie tempakowi jak jechać a ten kretyn żondał żebym wsiadał w ciężarówkę i jechał z nim. zabrałem się stamtąd. polscy kierowcy w UK mnie strasznie wk***iają. wiecznie w pośpiechu i myślą że są pempkiem świata. anglik robiący dla tej samej firmy przewozowej jest wyluzowany i zawsze ma czas, a polaczek zawsze się spieszy jak niewolnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
rowniez potwierdzam ze w brighton mozna normalnego mariana spotkac, w eastbourne niestety jest juz inaczej, procz jednego normalnego

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
znam takich co sa tu 6 lat, po angielsku nawet nie komunikatywnie i mowia ze Polska choojowa i nie chca wracac .To ja tu czegos nie rozumiem bo wiekszosc wyjasnien to slsyzalem:
1. Chce wracac do PL nie bede sie uczyl jestem chwilowo- d****ne wyjasnieni bo w Pl tez warto znac jezyki no i na bierzaco sie dogadac cos zalatwic ale jest wymowka
2. Ucze sie ale mi nie wchodzi - sciema ale przynajmniej wyraza checi, jakby wyszedl do ludzi odinstalowal cyfre+ to by moze cos z tego bylo ale pracuje zpolakami, pije z polakami, mieszka z polakami raz na mniesaic otworzy ksiazke do gramatyki i zdiwicneie czemu nadal nie umie
Ale akcji typu 6 lat mieszkam, wracac nie chce a uczyc sie nie bede to nie rozumiem. Tutaj dalem ognia takim na forum:
http://www.pogaduchy.co.uk/6-lat-pobytu-w-uk-i-wciaz-nie-zna-angielskiego-vt23
wymowki typu: nie da sie nauczyc, jak oni jada do PL to sie nie ucza polskiego wiec ja nie bede angielskiego - jednym slowem d****izmy na potege

zinko - zgadza sie mieszkalem 6 miechwow Eastbourne znalem tam dwie spoko osoby ale to dresiarskie miasto, zakala poludnia, nie polecam tej nory, polacy tez tam nieco dziwni

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Błąd
Strona nie istnieje


Jeśli poruszasz się po linkach wyznaczonych na forum, skontaktuj się z administratorem forum.


usuneli? Ja niestety mieszkam w eastbourne W sumie po roku czasu w UK zle nie mam, tylko te Polskie mariany wqurwiaja na kazdym kroku

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6861
no ja właśnie m.in dlatego chcę jechać, nauczyć się angielskiego takiego jakiego się używa a nie tak jak wygląda w podręcznikach, ew. stronach i publikacjach które czytam. Pisać i czytać spoko, ale mówić i słuchać juz gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zinko
Błąd
Strona nie istnieje


Jeśli poruszasz się po linkach wyznaczonych na forum, skontaktuj się z administratorem forum.


usuneli? Ja niestety mieszkam w eastbourne W sumie po roku czasu w UK zle nie mam, tylko te Polskie mariany wqurwiaja na kazdym kroku


gdzie ty byles 2 lata temu jak mieszkalem w Brighton bysmy sie napili :D Ja po 6 miechah mialem dosc eastbourne i wrocilem do Brighton ale fat ze znaczaco tansze bylo eastbourne. Plaza mi sie lepiej podobala niz ta w Brighton i koszty zycia, reszta lipna juz chyba wole Newcastle niz Brighton.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
temat jest whyde parku czyl dziale tematow kontrowersyjnych :D trzeba miec konto zeby zobaczyc, moderator przeniosl bo poszly na mnie blzugi ze im sie angielskiego kaze uczyc

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
2 lata temu to w naszym pieknym kraju jeszcze mieszkalem

tylko w moim miescie jest tak, ze w weekend po 23 nie kupisz nigdzie alkoholu?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w brighton 24h na dobe a w ncl juz ciezej

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysylka paczek PL - UK

Następny temat

nowe benefity w 2013

forma lato