SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Analiza badań po GW i Oscie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2854
1.WIEK:40
2.WAGA:100
3.WZROST:190
4.WYMIARY:
-Biceps:43
-Klata:118
-Udo:60
-Talia:93
5.STAZ NA SILOWNI:10lat
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: monohydrat,białko,przedtren,bcaa
9 BF 18%
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11.WYNIKI SILOWE
-Klata:150
12. Czy masz dietę- staram się jeść racjonalnie

Siema. Jestem po pierwszym starciu z prohormonami GW+Osta przez 12tyg
(Saa też nigdy nie było). Trening przez ten okres push pull. Siła np na klacie że 135na150. Ogólnie bardzo fajnie się trenowało. Jestem 3tydz off- wyniki siłowe minimalnie mniejsze, albo te same. Czuje się dobrze. Nie brałem żadnych osłon, tylko rano GW i osta, w ciągu dnia białko , około treningowo do picia BCAA i to wszystko. Celem było trochę podcięcie, trochę suchej masy jak się uda. Cel osiągnięty, napewno byłoby lepiej jakbym mocniej trzymał miskę.
Na codzien jem np. 8.00 4jaja i kanapka, 11.mala porcja obiadowa kurczak warzywa, 14 to samo. 16,30 trening, 18.30 obiad to co żona zrobi :) - czasem kurczak ale i też mielony wpadanie, 21.wiejski, lub warzywa ale i czasem pieczywo .
Prosiłbym o interpretację wyników badań które zrobiłem 3tyg po ( niestety nie robiłem badań przed cyklem )
Ps.przed badaniami 2dni bez treningu, jednak 2dni przed badaniami był grill - ale pilnowałem się i bez procentów , a z grilla pierś grillowana.
Proszę o interpretację, i ew. Kiedy mogę zacząć następny cykl ( prosiłbym i podpowiedź - cel sucha masa)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668984
wyglada ok ale bez badań do porównania nie ma żadnego odniesienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2854
Dzięki za opinie. Czyli teraz odczekać ? Mam 2 tyg urlopu więc nie ukrywam że napewno wpadnie coś z grilla, pewnie wieczorny drink .wrócę z urlopu, z 2tyg normalnego żarcia, badania i zwrócę się o dobór czegoś na kolejny etap ?
Ps.badania które robiłem kosztowały 230zl- czy badania które zrobię przed też muszą być tak obszerne ? Czy wystarczy alt,Ast,lh, FSH, estradiol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668984
czym wiecej badan tym lepiej
wybierz sie do lekarza 1 kontaktu posciemniaj trochę niech ci przepisze badania które moze ,za reszte dopłacisz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
j/w lub mozesz przystapic do programu Profilaktyka 40 PLUS i tam w ankiecie pozaznaczac problemy i dostaniesz skierowanie na bezplatne badania do laboratorium.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To co mozesz dostać od POZ to korzystaj, za coś składki płacisz. Reszta tylko od lek med spec, więc odpłatnie zrobiszprzy okazji tych na fundusz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
A nie wiecie jak wygląda sprawa w medicover? umowic się na wizytę I powiedzieć wprost po co I jakie badania czy kręcić też trzeba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyjść z redukcji?

Następny temat

Zbijanie wody na długim estrze testosteronu

WHEY premium