SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

analiza badań 23l natural

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
witam
proszę o analizę badań jakie sobie wykonałem
23l 65kg natural dieta i treningi + kreatyna i białko ON w stałej suplementacji
dziękuję i pozdrawiam







Masa !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Podst panele diag możesz wykonywać. W szpitalach zazwyczaj jest taniej niż w priv labach. Choć niektóre priv laby i tak niektóre pozycje wysyłają do szpitali więc musisz trzymać rękę na pulsi ei porównywać ceny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
brawo ty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ostatnio jakaś choroba, przeziębienie stan zapalny czegoś..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
hmm jakiś katar mały ? moja mama złapała jakąś glizdę ludzka i musiałem zrobić badania i mi wyszło, że też coś trochę złapałem i brałem dwa razy jakiś lek z miesiąc temu Pyrantelum i jakiś inny

nic innego nie przychodzi mi do głowy :/ Pani w laboratorium powiedziała mi tylko, że mam za wysoki ALAT CRP i to jest od kreatyny i białka
trochę już zgłupiałem bo myślałem, że mam bardzo dobre wyniki, a Paweł z DSM na YT napisał mi, że mam bardzo dziwne... jest również komentarz, że mam bardzo niskie LS i FSH słabe FT3 FT4 i za niskie trójglicerydy :/

nie znam się na tym, a wydałem na te badania prawie 300 pln i zależy mi na jak najlepszym zdrowiu (staram się żyć na sportowo nie pije nie pale dużo seksu dobra dieta treningi sztuki walki)


Zmieniony przez - itozga w dniu 2016-05-11 22:16:28

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ogólnie wyniki masz dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
itozga
hmm jakiś katar mały ? moja mama złapała jakąś glizdę ludzka i musiałem zrobić badania i mi wyszło, że też coś trochę złapałem i brałem dwa razy jakiś lek z miesiąc temu Pyrantelum i jakiś inny

nic innego nie przychodzi mi do głowy :/ Pani w laboratorium powiedziała mi tylko, że mam za wysoki ALAT CRP i to jest od kreatyny i białka
trochę już zgłupiałem bo myślałem, że mam bardzo dobre wyniki, a Paweł z DSM na YT napisał mi, że mam bardzo dziwne... jest również komentarz, że mam bardzo niskie LS i FSH słabe FT3 FT4 i za niskie trójglicerydy :/

nie znam się na tym, a wydałem na te badania prawie 300 pln i zależy mi na jak najlepszym zdrowiu (staram się żyć na sportowo nie pije nie pale dużo seksu dobra dieta treningi sztuki walki)



Zmieniony przez - itozga w dniu 2016-05-11 22:16:28



Wyniki pokazały, że coś się działo właśnie. Ale jak już po sprawie to ok. Wyniki dobre.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
alat i aspat to akurat ciulowe wskazniki - pewnie dzien wczesniej zjadles pozno kolacje

w przypadku osob uprawiajacych sport lepiej badac ggtp

crp tez moze byc podwyzszone od treningu dzien wczesniej


Zmieniony przez - Kazam w dniu 2016-05-13 10:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
o kurcze kto się pokazał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Kazam dzięki za informacje :) następnym razem też zrobię ggtp :)
co do kolacji to codziennie jem przed snem bo to ostatni posiłek

dziękuję wam za pomoc
zapytam jeszcze co ile byliście proponowali powtarzanie takich badań? co rok? co dwa lata? to też jest koszt bo 300 PLN na studenta to sporo może później jak będzie kasa będzie lepiej z tym tematem


Zmieniony przez - itozga w dniu 2016-05-13 20:24:44

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
takie badania do 100zl obrocisz, wazne, by nie robic w 'sieciowych' labach jak slaskie laboratoria analityczne, przeszukaj wszystkie oferty szpitali w okolicy. pozazdroscic testa, robiles cos konkretnego na jego podbicie [naturalnymi metodami] czy po prostu, tak masz, bo jak na wiek 23 lata to niezle

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
z tymi badaniami to nie wiem bo robiłem w małej miejscowości, ale w szpitalach chyba jest taniej i następnym razem poszukam innego miejsca teraz o tym nie myślałem chciałem zrobić i już, a miałem tylko ten lab w miejscowości :)

kilka osób mnie już o to pytało i zawszę chętne odpowiadam chociaż jakiegoś złotego środka się nie spodziewaj :)

nie pale prawie nie pije tylko czasem jakieś wino z panną staram się trzymać dietę, a jak mam wolne od diety to zdrowo jeść nie oszczędzam na produktach od liceum ciągle sport bo rower basen sztuki walki siłownia i dużo seksu od małolata myślę, że to wszystko + witaminy i omega do diety - jak to mówię całe życie na sportowo i zawsze miałem nadzieję na dobry stan zdrowia i wysoki testosteron bo to się czuję co płynie we krwi - żadne cuda i myślę, że to wszystko - bardzo się cieszę, że to działa dostałem motywacje na przyszłość i będę się tego trzymał gdy

znam pewnego gościa który ma identyczny tryb życia tylko nigdy nie miał dziewczyny, ale też ma bardzo wysoko teścia
chociaż wolny mi wyszedł chyba nie aż taki wysoki?

teraz zobaczcie tyle ćwiczeń wyrzeczeń dieta czas, a dalej waga 630-65
myślałem, że może złe hormony czy coś, ale jak widać to Sk***IAŁA genetyka po ojcu i dziadku :((((((
jak startowałem przy 18 rok życia to miałem 50 kg,ale dalej sylwetka obozowa co widać na awatarze, więc nici mi z tego teścia :D

pozdrawiam :)


Zmieniony przez - itozga w dniu 2016-05-13 20:57:58

Masa !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle w mostku na teściu enan

Następny temat

Cykl enan + bold i pomoc

WHEY premium