SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amortyzator do skokow w cenie max 400zl

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
widzisz nie warto kupowac go.wna no chyba ze Cie stac na to zeby co sezon zaplatac kola ale z drugiej strony pomysl czy watro inwestowc kupe kasy w przednie kolo skoro to tylko giant jak dobrze pamietam i tak np bedzie stanowilo 70% wartosci roweru...dobrze sie zastanow co chcesz robic na tym rowerze i czy sa Ci potrzebne takie czesci...
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
No wlasie chyba nie są mi potrzebne takie cześć i gdybym nie zasiegną tutaj porady fachowców juz bym smigał na RST OMEGA DA, amorek(Marzocchi z3) stanowil by 50% wartosci roweru 40%koła(ktore teraz mam) i 10%reszta, rame w przyszłosci bede zmienial na Dragstara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
jak masz kase to idz na calosc...nie warto szczedzac tylko czy to wykorzystasz?? to juz zalezy od Ciebie i tak zrobisz jak bedziesz chcial...
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
a moze lepszym rozwiazaniem bedzie Rock Shox Tora 130mm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Musisz sobie powiedzieć, co masz zamiar robić na tym rowerze. Jeśli naprawdę zapierajace dech w piersiach ewolucje, to zainwestuj dużo w amora. Jeśli chcesz sobie poskakać z kumplami z krawężników i murków i pojechać na jakieś nie duze hopy i dropy to ja ci radzę jak masz 700 zł to kup sobie sr duro D oraz w spomniałeś że chcesz zmienic rame na dragstara. Za 700 zł spokojnie kupisz i to i to. Myślę że wszelkie podstawowe rzeczy wytrzyma.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
no i tak chyba tez zrobie, tylko nie wiem czy 2m chopy są nie duze, narazie skacze z 1.5m ale kazdy sie rozwija i chce latac dalej i wyzej wiec do 2m spokojnie dojdzie. no i podobno duro sie łamie, wiec nie mam pojecia co kupić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
ile minimalnie rury sterowej musi wystawac zeby zamontowac mostek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
do 400zł to raczej kupisz shit a nie amor do skakania:) takie moje zdanie:) jak byś miał ponad 600zł to można coś fajnego kupic:)

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
zamowilem juz duro bedzie za 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Którego Duro? D, czy E ? :) I skok 100, czy 130 ? :) Byłoby miło, gdybyś napisał coś na jego temat jak już dostaniesz i zobaczysz jak działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beretta M9 "heavy weight" KSC-KWA 2magi

Następny temat

jak rzucać do kosza

WHEY premium