SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amortyzator do skokow w cenie max 400zl

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
Duro D skok 130mm, na temat jego dzialania cos napewno napisze:) zamowilem tez rame DRagstar i kilka innych czesci

Zmieniony przez - D.S. w dniu 2006-08-30 00:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 425
Z tego co wiem duro nie jes widelcem do FR czy DH tylko jak nazwa wskazuje do enDURO to dlatego sie łamia i wyginaja bo nie są do tego przeznaczone a bomber Z3 z QR20 jest moze to dziwne ale do XC na goleniach tych widelców jest taka naklejeczka ze tylko do XC swojego czasu marzocchi mial taki dziwny pomysł zeby do XC stosować QR20!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
Ja preferuje bardziej dirt, skacze na hopkach z lądowanie, wiec jak moj turystyczny RST to wytrzymał to duro tez powinno sobie poradzic, mam taką nadzieje bo juz zamówilem i zaliczke wpłacilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 425
jak RST wyczymało to DURO tez wyczyma! a swoja droga DURO bardzo wiele wyczymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
mam juz duro chodzi tragicznie strasznie zamula jak go przycisne to w anemicznym tępie odskakuje i jakos syczy, moze sie dotrze ale watpie. Słyszałem cos o tuningu duro wie ktos moze jak to zrobic samemu tanim kosztem?? pomocy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
hmm syczenie to normalna sprawa w tego typu amorach:) jeżeli zamula to go wyreguluj bo może jest rozregulowany naprężenie wstępne itd :) i ustaw tak jak Ci sie podoba;]

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
właśnie se go wyregulowałem odlałem sporą ilość oleju z tłumika jesli to cos co bylo w prawej goleni to tłumik. Jest znaczna poprawa:), a te pokrętełka prawie nic nie zmieniają chetnie bym je wywalil bo nie moge obrucić kierownicy o 180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
nie wywalaj ich!!:) chyba ze chcesz oczu sie pozbyć jak Ci wywali wszystko z wewnątrz na oczy:D

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
jak bym wywalil to bym wstawil jakies zastepcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 425
nie wywalaj chba ze jakos przerobisz tak zeby ci ich nie wywaliło! a tu macie poradniczek do tuningu jakby ktos niemaił http://jotem.net/sniper/Duro.rar 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beretta M9 "heavy weight" KSC-KWA 2magi

Następny temat

jak rzucać do kosza

WHEY premium