SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha Male (Revange) jakieś opinie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam interesują mnie opinie ludzi co to brali.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
podpytaj w temacie https://www.sfd.pl/Mocne_przedtreningówki,_spalacze,_stymulanty_DYSKUSJA-t1186189-s34.html#post-18971439 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Nie wiem, czy teraz opinia coś Ci pomoże, ale środek warty swoich pieniędzy. Jestem na końcówce wycinki, wiadomo power już nie taki, libido też i postępy to samo. Łykam to 3x dziennie i takiego boostera nie miałem. Libido zdecydowanie up, pałka posłuszniejsza - raz na wymuszonej imprezie z alko przed łyknąłem extra 2 tabs jako anty aromataza i miałem problem podobny, jak przy za dużej ilości Provironu. Estro zbija na stówę, raz, że widać po retencji i kablach - w te 2 tygodnie przy mniejszej objętości aero i większej iilości kcal (podvbija ssanie ten Alpha Male) wreszcie mi się zeszły żyły znad o z pod pępka i dwa orgazmy mimo twardszej pały słabsze, ewidentnie uwaliło poziom estro. Tłuszczu ubywa, a waga przez 2 tyg. +1kg. I mimo, że jadę na ujemnych kcal to osiągnąłem separację na udach, którą miałem tylko na SAA. Także polecam gorąco!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Dodam tylko, że leci z Pregnenolonem 100mg/dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Ta firma to jedna wielka niewiadoma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Z całym szacunkiem do Ciebie - bo od lat czytam Twoje posty - to po prostu działa. Pregnenolon brałem wcześniej, więc to nie on. Biorytmami tego co obserwuję sobie nie tłumaczę. Napisałem, jak jest u mnie. A teraz qrwa sam o tej firmie czytam i się dziwię. Byle nie było zanieczyszczone. Z samego środka jestem zadowolony i zdziwiony efektami, że na pewno biorę jeszcze dwie paczki, jedną na kontynuację, a druga, jako doraźny wspomagacz libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Kolego czytaj że zrozumieniem, ja nie napisałem że to nie działa. Tylko produkty tej firmy byly czesto badane i w każdej nowej partia potrafil być inny skład, np w spalaczach bywała sibutramina czy nawet amfetamina. Kreatyna podsypane PH to ludzi rosli w oczach i pisali ze to najlepsza kretka na rynku. To jest cały czas ta sama spółka ********.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Sorki, nie chciałem Cię urazić. Poczytałem wczoraj trochę o tej firmie i już nie jestem taki pewien, czy wezmę te następne opakowania ;) Akurat jakby tam była Sibutramina, czy amfa, to bym się nawet cieszył, ale nie wiadomo, co tam jest i to dopiero jest problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Było bardzo dużo afer z nimi i każda partia się różniła w działaniu, sam kiedyś kupiłem kilka ich produktów jak jakieś przedtreningówki itp bo naprawdę wyrywały z kapci
Ale po boosterach chłopaki mieli np kompletnego bloka, test Lh i fsh leżały po odstawieniu. Tak więc byly tam ph/saa dlatego wolę zrobic cykl wiedząc na czym go robię a nie na tym co im się sypnęło do środka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Wiesz, z tego, co czytałem to najbardziej obawiam się o wątrobę. Za tydzień mam planowe badania, to zobaczymy. Co do bloków, to akurat mi teraz wszystko jedno, za 3 tyg. wchodzę na SARM'y, a później na bogato na SAA. Co nie zmienia faktu, że też nie czuję się komfortowo nie wiedząc, co przyjmuję. Mam puchę, na razie jestem zadowolony, to dokończę. Wyniki badań będą OK, to może kupię następną. Wynikami się podzielę.

Po cichu liczę, że ten cały Cyber trochę teraz mniej jest skłonny walić takie wały, jak parę lat temu. Zresztą, jakby faktycznie ludzie mieli mieć takie poważne problemy ze zdrowiem, to byłoby trochę o tym głośniej i pewnie do dupy by mu się dobrali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko bez argininy.

Następny temat

przedtreningówki z dmaa

WHEY premium