SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aloe/Redukcja/Dziennik/proszę o pomoc i motywację :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1106
Było ok :) A na siłownie chodze do szkoły na ul. szkockiej. Dużo sprzętu, ale dosyć starego. Następnym razem bardziej skupie się na obciążeniu, ale mnie te 3 kg to i tak wyzwanie :P A co do jogurtów owocowych to nawet za nimi nie przepadam, ale po ostatniej wizycie rodzinki zostało mi jeszcze troszkę "zakazanego" jedzenia. Szkoda, żeby się zmarnowało :)
A dlaczego unikać soi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
nie wiem czy nie naruszam regulaminu ;) ale tutaj ciekawie i szczegolowo na temat dlaczego soja jest 'be' http://cudownediety.blogspot.com/2011/03/soja-jest-szkodliwa-tak-jak-mleko.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
http://cudownediety. blogspot. com/2011/03/soja-jest-szkodliwa-tak-jak-mleko.html


bez spacji po kropkach

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-11-22 00:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1106
No tak, ale wydaje mi sie, że gdybyśmy tak podchodzili do sprawy to musielibyśmy żyć tylko o wodzie. Ja wyznaje zasade, że wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach. :) Ale warto wiedzieć co jest zdrowe a co mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1106
W planach na dzisiaj był hardcorowy areo... Okres popsuł wszystko.
Bedzie więc:
10 min rozciąganie
5x 15 pompki o ścianę
3x 10 szerokich przysiadów
5 min rowerek na leżąco

Mam nadzieje, że będę mogła żyć i dam radę pójść na siłownie.

miska: Nie wliczyłam gotowanej marchewki i ziemniaków z sałatki warzywnej...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znowu soja, lepiej ją wywal. A ziemniaki też nie są wskazane, jeśli się redukujesz. Czytałaś "Co jedzą Ladies"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
samowolka się szerzy

Chcesz naszych rad, cyz chcesz sobie tu prowadzić blog i pokazywac efekty swoich działań?

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-11-22 19:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1106
ej ej pisałam, że mam w lodówce rzeczy, które musze wyjeść. Nie mam świnki, której mogłabym to oddać.
Kupiłam chleb z soją no i męcze już 3 dzień. Jutro kupie inny.
A ziemniaki były raczej w śladowej ilości w sałatce warzywnej.
Niestety studenci mają tą przypadłość, że jak dostaną jedzenie od rodziców to je jedzą :)
Ja na szczęście wyjadłam już wszystko i jutro wybieram się na zdrowe zakupy.

Jestem bardzo wdzięczna za rady

Zmieniony przez - Aloe w dniu 2011-11-22 19:30:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Nie myslałam, że to troszkę to tyle
Spoko, nie tylko ty tu studentka....ja dopiero co skończyłammusiałam oduczyć mamę dawania mi słodyczy, a jak dawała to ja oddawałam lubemu, tak samo z resztą zakazanego zarcia.....
Jutro ma być miska porządna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1106
Wrzucę miske na jutro. Dzień treningowy, siłownia po 4 posiłku.
Coś do poprawy?

A i mam pytanie co do treningu, zauważyłam że większość proponowanych ćwiczeń znajduje się w części dla "koksów" (u mnie osobna sala), typu przysiady pile, wykroczne + obciążenie. Moge takie ćwiczenia zamienić, ćwiczeniami na maszynie? Wyprosty nóg siedząc, odwodzenie nogi do tyłu,w bok i do wewnątrz - jakoś przypadły mi te maszyny do gustu. Czy olać to i robić przysiady?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas się ogarnąć.Koniec pitolenia.

Następny temat

W pogoni za szczupłą sylwetką. No_sugar

WHEY premium