SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alistair Overeem chciałby stoczyć walkę z Huntem lub Barnettem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
dobrze, ze nie wrzuciles walki sprzed 20 lat, na szczescie to tylko 10 lat zbierane doswiadczenia - co to jest... walka jest dobra dla obu zawodnikow, reem ubijajac hunta ma szanse powoli odbijac sie od dna, a hunto z kolei wygrywajac wydluzy swoja dobra passe i zblizy sie jeszcze bardziej do walki z cainem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A ja mam nadzieje ze do walki nie dojdzie bo nie wiedzialbym komu kibicowac Niech go zestawia z Bartnettem, potem rewanz z BF no i moze Ali uwierzy w siebie i zechce Juniora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Reem jaki w tej walce ruchliwy był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
myślicie że reem jeśli wywalczy ts a mistrzem wtedy będzie jds to walka dojdzie do skutku w 1 możliwym terminie ? hajs się mu przyda, a ko juz niejedno dostał. tyle, że tym razem to będzie ko gdy będzie miał pełen bak

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
Dams
myślicie że reem jeśli wywalczy ts a mistrzem wtedy będzie jds to walka dojdzie do skutku w 1 możliwym terminie ? hajs się mu przyda, a ko juz niejedno dostał. tyle, że tym razem to będzie ko gdy będzie miał pełen bak



JDS raczej nie będzie mistrzem, no chyba, że zmieni team w którym ćwiczy i przeniesie się do np. Blackzilians. Albo Cain zakończy karierę/odda pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Dams
myślicie że reem jeśli wywalczy ts a mistrzem wtedy będzie jds to walka dojdzie do skutku w 1 możliwym terminie ? hajs się mu przyda, a ko juz niejedno dostał. tyle, że tym razem to będzie ko gdy będzie miał pełen bak



JDS nigdy już mistrzem nie będzie, przykre ale prawdziwe. Podejrzewam, że Browne by go ubił

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
z tym brownem to sie zapedziles, jedyna slabosc jdsa to cain, wiekszosc swoich przeciwnikow najzwyczajniej w swiecie mieli, big foot przez 5 rund nie mogl hunta skonczyc, a jds zrobil to obrotowka i to w miare szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ma coś ten Browne w sobie, że wydaje mi się, że może sporo namieszać... W sumie już namieszał, ale może być TOP 2 imo

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
rolff

JDS nigdy już mistrzem nie będzie, przykre ale prawdziwe. Podejrzewam, że Browne by go ubił


JDS to ciągle nr.2 HV i raczej długo nim zostanie. Moim zdaniem walka z Brownie byłaby łatwa dla JDS stylistycznie. Brownie to kołek a jego stójka jest wręcz komiczna. Jest wolny i JDS by go obijał na dystans, a wszelkie próby skrócenia go z łatwością by omijał.

Szanse dla JDS widzę w zmianie campu, samym boksem i TDD nie wygra z Cainem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Najbardziej szkoda mi odejścia Cormiera z ciężkiej. Rozumiem powody i szanuje ale jeszcze jak był w Strikeforce i nie za bardzo wiedziałem, że są aż tak na ziomku z Cainem to chciałem zobaczyć ich walkę.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kark

Następny temat

trening stacyjny - pytanie

WHEY premium