SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aleks ma żółtaczkę typu C

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
W jakimś materiale słyszałem właśnie jak Fedor wypowiada się że jego zdaniem Iwan jest owiele mniej pracowity od swoich starszych braci że ciężej będzie mu coś osiągnąć.
Pozostaje czekać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
Jak zapewne pamiętacie, do pojedynku pomiędzy wyżej wspomnianym Aleksandrem Emelianenko a Mariuszem Pudzianowski nie doszło z powodu plotek o rzekomej chorobie popularnego Alexa. Jak powiedział jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski, doniesienia te dotarły do naszej, rodzimej federacji zza oceanu. Nic więc dziwnego, że włodarze Konfrontacji zrezygnowali z usług rosyjskiego fightera.

Jednak sam Aleksander wypiera się takiej możliwości. Co więcej, oskarża działaczy o rozpowszechnienie fałszywej informacji i oczekuje wyjaśnienia i przeprosin. Poniżej wypowiedź zawodnika.

http://www.fight24.pl/aleksander-emelianenko-zada-wyjasnien-od-ksw/

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2010-08-08 18:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No jestem ciekaw wyników tych badań......

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
przecież z wzw typu C można się normalnie wyleczyć dostaje się zastrzyki co miesiąc i tak przez pół roku więc aleks może jeszcze spokojnie zawalczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Żółtaczka typu C jest nieuleczalna.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
:) to ciekawe jak ja się z tego wyleczyłem aids/hiv jest nieuleczalny ale nie wzw a b c po prostu masz terapie przez pół roku i masz 70% na usuniecie wirusa z organizmu a jak nie to jeszcze raz tylko to kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
jak jest wcześnie wykryta to da się wyleczyć. Ale w większości na początku jest bezobjawowa, dlatego ludzie nie wiedzą czy są zarażeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
wzw w sumie nie ma objawów możesz sobie z tym żyć do końca i nawet nie będziesz wiedział , a jeśli chodzi o leczenie to jak masz łagodny genotyp wirusa to cię wyleczą oczywiście nie ma co liczyć na kasę chorych bo prędzej się piasku można doczekać niż coś tam przyznają ,zależy też gdzie się człowiek zaraził ja się zaraziłem w szpitalu i im to udowodniłem to miałem za free ze sprawą w sądzie ale się opłacało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właściciele federacji KSW jeszcze kilka dni temu twierdzili, że brany pod uwagę jako kolejny przeciwnik dla Mariusza Pudzianowskiego był Aleksandrem Emelianenko. W wywiadzie dla telewizji Polsat News współwłaściciel federacji KSW Macie Kawulski poinformował kibiców, że Emelianenko cierpi najprawdopodobniej na żółtaczkę typu C i dlatego został wykluczony jako rywal dla popularnego ‘Pudziana’.
„ Planowaliśmy, że to Aleksander Emelianenko będzie przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego. Niestety, to dosyć przykry splot zdarzeń – Aleksander jest chory na żółtaczkę wirusową typu C. To bardzo poważna choroba. Nie będziemy ryzykować zdrowia Mariusza ani zdrowia żadnego zawodnika, który mógłby się z nim bić. W ogóle prawdopodobnie nie dojdzie do skutku kontrakt pomiędzy nim a naszą federacją.” - powiedział Kawulski na antenie telewizji Polsat News.
Jak się okazuje Alexander Emilianenko przeczytał wypowiedź Macieja Kawulskiego i całkowicie zaprzeczył temu, co na antenie Polsatu News sugerował współwłaściciel federacji KSW. Zawodnik MMA oficjalnie domaga się od KSW przeprosin na antenie telewizji i sprostowania wypowiedzi jakiej dopuścił się współwłaściciel federacji KSW.
Nie mam pojęcia skąd pochodzi ta informacja. Zarówno ja jak i moi zawodnicy pojedziemy do Europy, żeby zrobić testy medyczne, które udowodnią, że to plotki. To jest obrzucanie błotem, które ktoś zaczął w Internecie, żeby zdyskredytować innych. Skontaktowaliśmy się z osobą z KSW, która rozpuściła tą plotkę, pytając skąd ma tą informacja. W ciągu kilku najbliższych dni, może dzisiaj albo jutro, oczekuję jego wyjaśnień dotyczące, jego oficjalnego oświadczenia w TV.” – powiedział Alexander Emelianenko.


www.boxingnews.pl

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-08-10 07:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9270



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia wykonywać Boks , sztuki kopane ,walki w parterze

Następny temat

Kolejna stacja telewizyjna wchodzi z ramówką MMA

WHEY premium