SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja - ZOSTAŃ TESTEREM II - Wyniki losowania Nagórd str. 36

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5987
czy ActivLab planuje jeszcze za dniach jakieś nabory do testowania :) chętnie bym coś przetestował, jak każdy :P bo nie miałem jeszcze takiej okazji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
Może ActivLab zdradzi jakie gratisy znajdują się w paczce z testerami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Może ActivLab zdradzi jakie gratisy znajdują się w paczce z testerami?


Ta, no.... ANKIETA bedzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
BAN_gring0, nie zostałes wybrany po to aby dostać jakies gratisy, zgłosiłes sie mozna powiedziec do charytatywnej pracy, a jak los CI dopisze to wygrasz pakiet.

Nie będzie pewnie możliwosci - jak w poprzedniej edycjii, zdradzenia, co dostaliśćie, chwalenia się zdjęciami i wymieniania opiniami. Jedyne co mozecie zrobić to wysłać ankiete do Activlaba i tyle//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
Spokojnie, wiem po co się zgłosiłem, byłem tylko ciekawy. Dzieki za informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Cały dzien na kompie i nie widziałem tej akcji
Fajna inicjatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O Jezu, ale się tym jaracie. Dostajemy tylko próbki a nie zestaw supli do testowania na cały cykl. Jesteśmy ochotnikami do pomocy Panom z ActivLab, wiem że to fajna sprawa ale bez przesady chłopacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

Ja tam zawsze lubie takie tematy , niektorzy dali by se reke u*******ic za kilka probek hrhr

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
mnie tez to przeraża troche

ja tam bardziej od tych probek jestem ciekawy co to za nowy produkt bedziemy testować

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Tak samo jestem ciekaw , domniemam zen ie bedzie to juz kolejny gainer czy bialko , bo tego troche mamy , takze licze po cichu na jakas naprawde nowosc

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile ma MIARKA w Mass Up?

Następny temat

Probowki/testery.

WHEY premium