SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja - ZOSTAŃ TESTEREM II - Wyniki losowania Nagórd str. 36

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
Ogon bierz kiedy chcesz i ile chcesz. masz po prostu kazda stestowac i wyrazic swoja opinie na ich temat wg podanych w liscie kryteriow. ja biore jedna lub dwie dziennie po kolei tak jak mam w tabelce i kazda kolejna porownuje do poprzednich.
Powinienes wszystkie swoje negatywne/pozytywne wrazenia wypisac. Licza sie odczucia subiektywne kazdego testera.
Barwa to faktycznie ciekawe kryterium.....
pzdr:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Anubis-jak na bieżąco opiszesz sobie odczucia,to nie zapomnisz :P Poza tym sądzę,że różnice będą na tyle zauważalne,że nie będziesz miał problemu z oceną,bo jeśli zmiany smaku będą czysto kosmetyczne to będzie ciężko.
Daj jutro jakieś info,czy faktycznie różnice są duże :)
Na czas testu odstawiam swoje białko,żeby mi się smak nie mylił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ocen nie wolno umieszczac w necie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Panowie w zwiazku z brakiem takeigo kryterium w ankiecie radze etz opisac np rozpuszczalnsoc i brak lub wystepowanie piany, bo to w bialku jest dosyc wazne, a jakos umknelo to Tomkowi w ankiecie .

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Ale info odnośnie róznic,a nie oceny xD Toć,jak powiesz,że jedna próbka słodka druga gorzka bez podania numeru,to nikt nie umrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli Activlab prosi o ocene takich pozycji jak podano to widocznie inne ich nie interesują (przynajmnije na tym etapie), wiec nie ma co wprowadzac zamieszania, follow instruction i będzie git

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
W soboty poczta chyba nie pracuje to ja dostanę na początku następnego tygodnia























































































Albo w ogóle

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2011-01-14 22:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ale ja wprowadziłem follow instruction

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
W tabeli jest chyba miejsce na Wasze komentarze prawda?
Więc wszelkie inne Wasze odczucia wpiszcie w ostatnią rubrykę.

I ponawiam prośbę o nie komentowanie smaków i nie zamieszczanie swoich ocen na forum.
Ogólnie im mniej będziecie o tym dyskutować, tym lepiej.


Próbki są na tyle małe, że spokojnie można zrobić test za jednym zamachem wszystkich i wysłać do mnie maila
Prawdę pisząc to tak właśnie powinna wyglądać ocena, bo jest najbardziej miarodajna.

Wasza dieta na tym nie ucierpi - gwarantuję.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-01-15 15:23:20

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze do mnie w poniedziałek dotrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile ma MIARKA w Mass Up?

Następny temat

Probowki/testery.

WHEY premium