SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademia Sarmatia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Idź, potrenuj. Potem idź gdzie indziej, potrenuj. Wyrób sobie swoją opinię.
O klubie świadczy wiele rzeczy: wyniki zawodników, poziom prowadzonych zajęć, liczebność przypadająca na jednego prowadzącego zajęcia, atmosfera itd itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
Jeśli chcesz dobrej stójki to z czystym sumieniem polecam atw. Boks/street <== te 2 sekcje stójke opracowują znakomicie.
Przy podziale na grupach zaawansowane/podstawowe trener zawsze ma dużo czasu na dopracowanie technik przez co nie czuje się takiej masówki.

Zmieniony przez - brudasek77 w dniu 2008-10-10 18:25:17

Zmieniony przez - brudasek77 w dniu 2008-10-10 18:25:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 335
Azgott, wcale nie widzisz "podzielonych opinii" widzisz wypowiedzi dwóch przedstawicieli jednego klubu. Nie będe się o nich wypowiadał. Natomniast co do Sarmatii, to wyniki świadczą same za siebie. Na kanale http://pl.youtube.com/AkademiaSarmatia możesz sobie obejrzeć nasze ostatrnie walki. Jak widać zarówno w parterze sobie radzimy, jak i w klinczu i obaleniach od dawna. Stójka uderzana nie jest na takim poziomie jak w klubach czysto bokserskich, czy kickboxerskich, to zrozumiałe, ale też nie narzekamy.
PS. Boze chroń Króla Ćwieczka! Niech nam jak najdłuzej panuje i obyśmy za jego kadencji zobaczyli w końcu na jakichs zawodach wielkiego Kenjiro!

Zmieniony przez - Kuba_bjj w dniu 2008-10-10 23:06:56

Akademia Sarmatia
Shooters MMA
www.akademiasarmatia.com
www.shootersmma.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Widzę,że dwa kluby z jednej miejscowości pałają do siebie ukrywaną sympatią

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Racja ;P Co do Sarmati to słyszałem bardzo wiele pozytywnych opinii tylko narzekają ludzie na tą stójkę i boks który nie stoi na najwyższym poziomie... A zawodnik ze stójką jest kompletny i to jest pierwszy aspekt w walce z kimś, od stójki sie zaczyna wszystko...

Pokora rodzi olbrzymów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
popieram daltego chodizlem do ATW na SF i box
bylem bardzo zadowolony :)
teraz sie poswiecilem silce i odzywka :D
nie wiem czy wroce bo w ATW podniesli cene 130 zeta za miecha... :/
to juz sporo nawet uwzgeldniajac wedlug mnie bardzo dorbe warunki i styl trenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
Sarmatia i Vataha nie sa z tego samego miasta, tylko sasiednich miast. Co do stojki w Gdyni na Shooto widzialem Kuba jak tarczowales (o ile dobrze Ciebie skojarzylem) i nie bede tego komentowal. Ehh wogole nie chce mi sie gadac.... A jaka jest prawda kazdy wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 335
Cieżko mi stwierdzić, czy dobrze mnie kojarzysz, bo sam Ciebie nie kojarze. A tarczami w Gdynii z tego co wiem się nie bawiłem ;)
A co do stójki, to wszystko napisałem powyżej :)
Znam swoje braki i nie ustaje w dalszej pracy ;)
Pozdro :)

Akademia Sarmatia
Shooters MMA
www.akademiasarmatia.com
www.shootersmma.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Na zawodach parterowych, czytaj BJJ zobaczycie nas już w listopadzie na MP, gdzie 2 moich zawodników będzie bronić Mistrzostwa Polski.
Ja tam wielki nie jestem, ale pokaż mi proszę w którym miejscu napisałem nieprawdę?
W którym roku ostatnio, zajęliście medalowe miejsce na zawodach BJJ... 2003?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
Ludzie czemu wy tak się kłócicie o to jaki klub odnosi większe sukcesy. Spojrzcie, na atw nie przychodzi tyle mistrzów fighterow by była masa zawodnikow na zawody, jest bardzo dużo nowych, początkujących. Tych co chca jechac jest może kilku, ja się zastanawiam, ostatnio jeden z trenerow probuje pod zawody tworzyc sekcje na kowalach. Szczerze mówiąc to że dany klub odnosi niesamowite sukcesy w zawodach nie oznacza że jest to klub który spodoba się każdemu. Przykładowo, niektórzy wolą stójkę, chcą pochodzić na sztuki walki by czuć się pewniejszym jak by broń Boże ktoś go ktoś napadł na ulicy itp. W takim wypadku to sama nauka bjj pod zawody nie jest jakimś rewelacyjnym wyjściem. Jeśli w Gdańsku Sarmatiia od lat odnosi największe sukcesy właśnie dzięki bjj to oznacza żę wszyscy zawodnicy będą tam właśnie szli a nie na atw. Tymczasem moim zdaniem Atw całkiem fajnie uczy pod względem poprawienia kondycji, siły no i głównie umiejętności w stójce.

Nie można się kłócić na zasadzie "mój klub lepszy bo mamy więcej złotych medali" bo to nie klub a ZAWODNICY te złote medale wygrali. Jeśli na sarmatie przyjdzie chłopak z 3 letnim stażem w sztukach walki to wiadomo że tam go podszkolą w parterze i on na zawodach odniesie sukces.

Co do ATW możliwe że już wkrótce rozwinie się sekcja na kowalach której jakoby głównym założeniem są zawody. Cena jak w Sarmatii, treningi też podobne ale na razie jest to projekt w toku.

Ja tam nigdy nie rozumiałem czemu na przykład zawodnicy wyśmiewali atw czy tam inni sarmatie to bez sensu. MMA to zbyt piękny sport by 2 czy 3 kluby z trójmiasta zakładane przez pionierów mma tak się nienawidziły, naprawdę tego typu kłótnie nic nie tworzą tylko psują.

Zmieniony przez - brudasek77 w dniu 2008-10-11 23:07:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig wytrzymałościowy w wszystkich sztukach walki.

Następny temat

Scott Smith vs Hector Lombard na listopadowej gali EliteXC

WHEY premium