SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wplyw moze miec ale nie duzy on napisal ze agresja zalezy od poziomu tescia a to sa bzdury totalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chyba jedyne suple po których można zaobserwować pewien niewielki wzrost agresywności który w połączeniu z nerwowym trybem życia może wywołać wrażenie że suple mogą być w jakimś stopniu winowajcą to wszelkiego rodzaju 'pobudzacze" typu kofeina, tyrozyna, nawet tauryna, itp. szczególnie w różnych połączeniach...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-12-29 20:49:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
co wy wiecie o agresji wiadomo ze najbardziej garesja skacze po tranie
zawsze jak to biore to to jest tak lipne ze musze walnac dynka w sciane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
odnośnie agresji, bo szukałem tematu,

po tym jak zacząłem ćwiczyć stałem sie jeszcze wiekszym hamem , po za tym jest grudzien i wyzszy poziom testosteronu !

Zamiast się uspokoic w sporcie to robi się ze mnie znowu furiat! To, ze cwicze to potem jak sie w****ie wiec ile moge chce wszystko niszyc i jak ide po ulicy to kopie we wszystko!
Faktycznie zabija mnie pewność siebie, większa siła daje mi przewage i liczenie kg a mam już 85 powoduje, że od***uje mi bo człowiek mysli ze podswiadomie jest kozakiem,a w lustrze nadal leszcz!
Moja dziewczyna nie wytrzymuje z taki s****ielem, dla niej musze sie zmienic, albo przestac cwiczyc czego nie zrobie!
Biorę teraz kreatynę z vitalmaxa i powiem szczerze że przed braniem nie byłem taki agresywny! Może to przez tauryne??
Co polecacie na uspokojenie??
pozdro

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
to ona mi dzisiaj uświadomiła, że jestem agresywny!

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja po trzech miesiącach brania HMB byłem bardzo pod****iony, poszło 300zł, a efekty - zerowe. do tej pory jak sobie przypomnę agresja we mnie wzbiera, tak więc coś w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kermitos
mój komentarz --->
nie filmuj sie chłopaku
agresja od kreatyny?albo od tauryny?
kup soboe persen i nie wariuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
kermitos jak cie ktos ustawi do pionu to moment agresja przejdzie i przestaniesz sie rzucac bueheh.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapisz sie na jakis sport walki

dostaniesz w pysk kilka razy to ci przejdzie
nic tak nie uspokaja jak dobre treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
Damixx ja się nie lansuje, że kredka powoduje we mnie agresję tylko przedstawiam co sie dzieje z gościem, który chwycił pare kg

po za tym meliske to se sam mogę spażyć! ale tak jak wcześniej wspomniano, trzeba sobie to uświadomić gdy ktoś da Wam w******l albo gdy ktos bliski powie to wprost że sie z Wami dzieje coś dziwnego, mnie sprowadziła na ziemię dziewczyna!

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja do redukcji

Następny temat

Co sadzicie o tej odżywce.??

WHEY premium