SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby czy Kalorie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
nie znasz dnia ani godzi kiedy może to nsatąpić, a jeśli to na stąpi to moze się zfarzyć tak, że z wktynoscią fiznyczną możesz pożeganć się na dłuższy okres i pozstanie Ci tylko dieta ^^,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264
wczoraj na rowerze jeździłem i wjechałem prosto w słupek, przeleciałem przez kierownice i stłukłem kolana :) cięzko mi się staje na lewą nogę ale wieczorem jeszcze i tak zrobiłem godzine stacjonarnego ,hehe nikt nie powiedział ze bedzie latwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
własnie o tym mówiłem :D długo nie było trzeba czekać jak widać hahahaa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
heheeh .. nom dzii szacun za wróżbiarstwo ;) podaj teraz nry totka;) a Ty wróbel nie szalej już lepiej z tymi aerobami... obetnij kcal - będzie bezpieczniej ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Bo zawsze tak jest :D teraz jeszcze może się okaże, że kolega będzie musiał całkowicie zrezygnować z treningu :P czego mu nie życzę :D pozdro

ps. numerów nie podaję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264
Nie jest tak,źle, stłuszczone kolana po prostu, aero nadal kręce dziś zrobie z 3 godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
a w jakim celu tak długie aeroby?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
W celu zredukowania zbędnej masy mięśniowej zapewne

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264
wolna intensywność, pali się wtedy tłuszcz, trenujesz 7 lat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
spójrz na maratończyków i jeszcze raz zweryfikuj swoje poglądy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Praca mięśni podczas biegania

Następny temat

ćwiczenia efekty

WHEY premium