SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adaś nie kulturysta, nie bb..!SM !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 464
sandwich musze przyznać racje. klata najmniej ważna, jeśli chodzi o ciąg minimum 280kg. to trzeba robić na serie. w tamtym roku na eliminacjach było 285kg. na ilość powtórzeń w pucharze jest 40kg. nieraz 50kg. więcej. kolega jeszcze młody jak nie w tym roku to w przyszłym. ja sie wbiłem za 3 razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
Sandwich - nie znam siodemy, nie jestem jego 'pieseczkiem', robisz zamęt w każdym temacie i przez to wszyscy kierują swoje 'ale' do Ciebie. dziwisz się ? bo ja nie, czytając te Twoje głupoty.

autor tematu ma dopiero 16lat, spokojnie. jestem pewien, że poprawi wyniki w innych bojach.

aha, i dzięki za rady los amantos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
bialczan chyba z matma slabo stoisz on jest 1991 czyli 18lat xD

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
sugerowałem się innym tematem, jeszcze wczorajszy jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Panowie opanujcie sie z tymi zachwytami. Widziałem filmiki i nie było tam gościa z 50 w bicu???!!!. A może wzrok mnie zawodzi???? Ja na barki na sztangielkach biore 55 na ręke hmmmm.... musze wkleić filmik to też zostane idolem pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Tamte filmiki sa sprzed 2/3 lat...nie wiem ludzie o co wam kaman...teraz nie mam czasu ani czlowieka ktory by nagral moj trening..ehh zapraszam na moj trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
a poza tym ktos wspominal ze ok 100 w pasie to duzo? czy na zdjeciach wyglada to zle ? nie potrzebna krata na brzuchu w strongmance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
i znowu jak zawsze zaczyna sie:"jak **** ma tyle w lapie","jak **** bierze tyle na klate"tez nie wierze ;p dlatego proste jak sranie jest zamiescic filmik z tych 220 albo 200 juz xD nie mow ze nie ma kto ci zrobil tego filmiku wystarczy polozysz obok aparat wlaczyc i samo leci xD

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Ok ;) moze byc telefonem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bo nic nie bedzie widac - wez gosciu nei sciemniaj - rob filmik tylko dobry msprzetem ZEBY BYLO WIDAC COKOLWIEK , wg mnie sciemniasz na max z tymi wynikami dlatego udowodnij ze jest inaczej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

postępy do oceny.

Następny temat

Lukmp3 - trzeci miesiąc cwiczeń

WHEY premium