SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adaś nie kulturysta, nie bb..!SM !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20444

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
w wieku 18 lat pudzian bral 180kg ma klate ale nie ma co sie tym sugerowac nie jeden bierze tyle ale nigdy pudzianem nie zostanie

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
na zdjęciach na których bodajże masz 120 kg wyglądasz jak leszcz, twojej siły nie moge zakwestionować bo nie mam na to dowodów, ale dałes zdjecia na których wyglądasz jak zwykły chłopaczek co macha żelastwem

Jak on wyglada jak leszcz, chce zobaczyc CIebie kolego^^ wstawiaj foty, potem zgrywaj forumowego kozaka. Ilez to krzykaczy na forum.

SIla git

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
ale ja (pewnie nie jestem jedyny) chetnie obejrzalbym filmik w stylu 170kgx6 na plaskiej, albo 200x2, skoro nie robisz rekordu teraz, bo jednak wybacz nam, ale wynik 220 kg jednak wydaje sie nieco nieprawdopodobny. Przykladowo taki bysior jak gregor_ian ciska "tylko" 180 kg, a ty 220. 40 kg na tym etapie to przepasc, lata swietlne, wygladasz gorzej od niego, ktos powie ale SM, a nie kulturysta, ale nawet nie wygladasz na takiego co by tyle cisnal, a patrz taki gregor trenuje 9 lat i saa nie od dzis, a tu 18 latek o 40 kg wiecej, coz, nie zaprzeczam, ale wrzuc filmik, to na pewno zamkniesz usta wielu ludziom, na przyklad mi, ja jak na razie to pomimo szczerych checi nie wierze w te 220 na plaskiej, ale mowie tak czy siak jak na ten wiek to miazdzysz system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
sandłicz krzykaczu - sio!

wszedzie robisz tylko zamet - jak nie miarka w oczach to waga w oczach

Gregor cwiczy pod innym katem a Adam cwiczy pod innym - proste - a jesli Twoj mozg tego nie obejmuje to radze pozostac jedynie obserwatorem na sfd bo glosisz herezje

popatrz sobie na chlopakow z TS: Sene, Kuba - wygladaja? nie, a moc maja

radze nie krzyczec tyle tylko brac sie za trening i ciesyc sie ze mozesz zobaczyc sylwetke autora, tyle z mojej strony

Adam - wyniki super jak na ten wiek, kosmos!!

sog

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 464
panowie ja jak sie nie myle to chyba rok temu wrzuciłem swoje zdjęcia, podałem wyniki i zostałem zlikwidowany za podawanie nieprawdy prawie nikt mi nie wierzył w łapie miałem 51 a wielcy znawcy twierdzili że 46. w siłe też nikt nie wierzył. dla nie zorientowanych w tamtym sezonie występowałem w tvn. raczej w maju będą eliminacje zrób kolego tak jak ja i pokaż że sie mylą. życze powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
sandwich - najpierw tłumaczysz, że Twoim priorytetem nie jest siła i ona Cię nie obchodzi, a tutaj sapiesz, że Adam tyle nie wyciska. jak Cie to nie obchodzi to po co do tego dochodzisz ? wg. Ciebie wygląd jest wyznacznikiem siły ? przemyśl swoje durnowate zachowanie i wróć jak zmądrzejesz, czyli nie wracaj.

Adam - jestem pod wrażeniem, zdrowia Ci życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Adam wymiatasz. Siła kosmiczna Powodzenia w przyszłości.
btw Sandwich - lata świetlne to nie miara czasu tylko odległości

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Moze i jestes silny ale 100 w pasie? nie za dobrze to wygląda tlusto w chooj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
7 - taa ale do 220 na klate to jednak im brakuje minimum po 60 kg z tego co wiem, nie rozumiesz ze to inna liga dzieciaku ? Kazdemu kto powie ze wyciska 200+ bo interesuje go sila uwierzysz ? To wierz dalej hehe Autor jest dzikiem i to niezlym, ale czy na pewno cisnie az tak wiele ? Popatrz na iboka, ibok tyle nie cisnie a w mc prawie 400 kg i startuje u pudziana bylem raz nawet na zawodach z jego udzialem to wygral z dymkiem w paru konkurencjach (autor dopiero raczkuje w tym sporcie jeszcze w porownaniu do iboka), a tutaj autor (w koncu strong, a w strong nogi i plecy podstawa) w mc 260 a na klate 220 ? Toz to pro wyciskacz a nie strong, dlatego to mnie dziwi. 220 na klate to wyciskaja pro strongmeni, poczytaj wywiady w dziale strongman, ale przysiadaja i robia mc 100 kg wiecej od autora. Dlatego mnie to dziwi. Co nie zmienia faktu ze i tak jest przekozak

bialczan - idz pieseczku siodemy posczekac gdzie indziej, zajmij sie czyms, poderwij jakas dupe hehe

spetz - dzieki za uswiadomienie

autorowi zycze wytrwalosci bo ile by nie wyciskal to dobrze sie zapowiada w strongmen, w takim wieku takie wyniki to duzy kapitał. pozdrawiam

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2009-02-15 11:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
Sandwich16 wes sie nie sikaj...kit tam czy wyciska tyle czy nie ale samo to za jaki sport sie wziol ma jescze wiele lat trenigow przed soba i dobrze rokuje na przyszlosc ;) jak dla mnie super

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

postępy do oceny.

Następny temat

Lukmp3 - trzeci miesiąc cwiczeń

WHEY premium