SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Active - obecna forma (jesień) 2008

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2430
Forma kozak...bardzo mi sie podoba,i ja inni wrzuć jeszcze kilka fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Dobra forma, na masie też dobrze wyglądałeś.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na tym właśnie polega kulturystyka! Super.

Ps. Nie rozumiem tych co piszą, na masie było lepiej, a jak ktoś jest na masie to piszą wytnij i będzie git Jakaś schizofernia chyba ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
w glowie masz tyle co w barkach nie pisz mi swoich moralow bo co ty wiesz o strong man mowisz mi ze nie nadaje sie hehe czlowieku pomysl ta swaja zapalka co piszesz nie bede sie z toba klucil bo nie mam zwyczaju sie klucic ale podam ci przyklad glen ros jeden z najsilniejszych ludzi na swiecie wielki grubas sawickas i wielu innych pudzian sie chowa a nie maja sylwetki nie cwiczyles ze mna na treningu wiec nie pisz o czyms czego nie wiesz tylko dlatego ze mnie nie lubisz bo rozgrzewam sie wierzymi ciezarami niz ty masz rekordy dzieciak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
yebitnie sogacz

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
hhehh martinezxo sie rozjuszyl mielismy juz mistera sfd teraz mamy pojedynek szczurek kontra byk

niech zyje odbyt!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4853
i to jest wlasnie to swietna sylwetka, naprawde wielki szacun:) wiele ludzi wiedzacych o co chodzi dazy do czegos takiego, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
onananista nie załamuj.
Acitve ma świetną forme a ty nazywasz go szczurkiem? Dawaj swoje zdjęcia to ocenimy jaki z ciebie kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
widzę Twoje priorytety sprowazdaja sie do tego kto wiecej wyciśnie jest lepszy i kozak..gratuluje ale to typowe dla osób Twojego pokroju..śmieszą mnie takie stwierdzenia i sa załosne


Tak sie składa ze pochdoze z takiego miasta gdzie cwicze od lat miedzy strongmanami i z moja dobra znajomą mistrzynią swiata Strongwoman Anetą.


Nie pozwole sobie zeby ktos taki jak Ty pisał o mnie coś takiego.. nie zdajesz sobie sprawy ile trzeba poswiecic zeby dojsc do takiej formy... nie Ty nie mas pojecia co to znaczy

nie jestem dzieciakiem do mnie najwyższej mozesz mowiec Prosze Pana nie jesteśmy na Ty

Za długo trenuje za dużo przeszedłem żeby sie wdawac z Toba w dyskusje. jesli byś mial choc dorobine pojęcia co to znaczy pociąć się.. byś milczał w tym temacie bo byś wiedzial ze to kosmos wyrzeczen i wylanego potu.

Narazie skrzeczysz i nic nie wnosisz skoro jesteś taki silny (nic po zatym) to czemu nie ma Ciebie w SM?

i jeszcze cos.. pisales ze ten Twoj kolega 52 lapie i w ogole nie bral nawet odzywek...wiesz co? bys sie nie osmieszal bardziej naiwniaków mzoe znajdziesz ale nie mnie..powtarzam za dlugo w tym siedze

Dojdz do takiej formy jak ja i moze wtedy zaczne Ciebie szanowac

a tak nie ma o czym mowic

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obcena forma .......

Następny temat

ORSETTO - powrot do formy nowe 3,4

WHEY premium