SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab Ekstra Libido

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. W ofercie sklepu "Biedronka" mają się właśnie pojawić suplementy diety firmy ActivLab. Chodzi mi konkretnie o produkt "Ekstra Libido". Zawiera on Tribulus terrestris, witaminę b6, cynk i magnez.
Mam pytanie, czy ktoś z Was zażywał już ten suplement albo podobny, zawierający te składniki? Jeśli tak, to jakie były jego efekty? Czy rzeczywiście zażywając go i jednocześnie trenując czuć większą "parę"?
Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Po pierwsze wyedytowalem bo podales adres stronki ktora nie ma u nas reklamy
Po drugie musisz jednak odnalezc sie w zagadnieniach zwiazanych z dieta , to podstawa i jeszcze sie o tym przekonasz ... wiadom ze nie chodzi o to zeby wyliczac wszystko co do grama , tylko zebys wiedzial jakie produkty spozywac , ktorych unikac , i o jakich porach je spozywac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Activlab w Biedronce...? Nie widziałem info w necie - daj linka :)

Edit.1: Już się sam wywiedziałem...
Rzeczywiście mają być w Biedronce różne produkty Activlab... nie mniej jednak ponoć mają mnieć o wiele "słabszy" skład od "oryginału" (o ile rzeczywiście tak będzie) - pozostawię rozwinięcie tematu Naszej Władzy ;)

Edit.2: Odpowiadając na pytanie kolegi wyżej...
Podawany przez Ciebie produkt po składzie przypomina Tribuactiv
link - opinie >>> https://www.sfd.pl/ActivLab_Tribuactiv_B6-t295193.html

Pozdros



Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-04-05 09:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
też widziałem,ma być w Biedro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
W sieciowkach wyglada to inaczej , bo i odbiorca inny
W kazdym badz razie Tribuactiv sprawdz jesli miales ochote na ten produkt

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Bez względu na to, czy produkt jest dostępny w Biedronce, Hipermarkecie, Siłowni, Sklepie Sportowym, bądź internecie - każdy produkt oznaczony marką Activlab jest wytworzony z tych samych składników, w tym samym zakładzie i z wykorzystaniem dokładnie tego samego sprzętu.
Dlatego gdziekolwiek nie kupicie naszego produktu możecie być pewni, że kupujecie zawsze taki sam produkt o najwyższej jakości

Czytajcie składy - tam kryje się wiedza tajemna

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Proste, w Selgrosie też jest zupełnie inna linia Activlab a wszystko na etykiecie, bez tajemnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6424
Mógłby ktoś z ActivLaba powiedzieć , więcej na temat tego suplementu? I co najbardziej mnie interesuje od ilu lat można go zażywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
moja sugestia to +25
efekt stosowania to wzrost libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
A jakie są jeszcze inne suple w Biedrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Najlepiej pojsc i sprawdzic
http://activlab.pl/23 

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA XTRA oraz Fit Drink

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE!

WHEY premium