SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acetyl l-karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, jaki wpływ na serce ma acetyl l-karnityna. Czy jest to po prostu 'lepsza' (w sensie bardziej dostępna dla organizmu) l-karnityna, czy totalnie co innego? W sieci znalazłem mało informacji na temat tego supla. Mam zamiar szamać karnitynkę ze Sciteca.

Pytam mądrzejszych, bo nie chcę za bardzo tyrać mojego biednego serca .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Mysle ze przy zalecanych dawkach, niepowinno to miec jakiegokolwiek wplywu na prace serca, imo na opkawoaniu moze pisac ze "W przypadku sportowców zwiększa ona wytrzymałość i pomaga regulować rytm pracy serca."
ale poczekajmy na opowiedz specjalistow, ja sie dopiero edukuje ...
pzdr
ed:Ludzie pisza ze jest lepsza od L-karanitny czyt. lepiej dziala , ale na tej samej zasadzie co L-karanityna.



Zmieniony przez - koksmox w dniu 2010-08-11 21:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
to jest cos innego niz l-karnityna.
acetyl l karnityna (ALC) wspomaga bardziej prace umyslowa, poprowia samopoczucie w teorii.
a l karnityna wspomaga prace miesni.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
dziękuję bardzo za odpowiedzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
TomQ-MAG a to nie jest tak ze ona jest poprostu latwiej wchlanialna? przechodzi przez bariere krew mozg ale czy to oznacza ze nie wspomaga pracy miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
wspomaga
dlatego coraz bardziej popularne staja sie mixy różnych form l-karnityny w jednym kapsie
co za tym idzie wydłuza sie czas działania
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
j/giecik
ale napisalem tak by ukazac roznice pomiedzy nimi
wlasnie chodzimo mi to przekroczenie tej bariery, ale inaczej to ujalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale zwykla l-karnityna mocniej wplywa na miesnie niz alc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
w moim osobistym przekonaniu zwykla jest bardziej przydatna, w przypadku treningow silowych/wytrzymalosciowych niz ALC, a jak jest w teorii dokladnie nie wiem.
ale chodzi mi tutaj o odczucia subiektywne, tylko i wylacznie moje.
co nieznaczy, ze nie mozna polaczyc obu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
alc zdecydowanie lepiej wplywa na koncentracje, motywacje, energie umyslu czy jak to nazwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
no to na pewno
dlatego fajnie laczyc obie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer 737

Następny temat

Jaki cylkik?

WHEY premium