SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANGOLE ;]

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1683
ja 2 miechy robilem jako barman w restauracji i to drogiej to zobaczylem ze w piciu tez nie przodujemy. Byla grupka starszych angoli, bogatych, ktorzy codziennie bez niedziel wywalali po 8-12 stelli (piwo 6.5% o ile pamietam). Te ich ciemne to siki.

6 pounds a pint

dzien w dzien i wygladali, zachowywali sie jakby nie pili.

Najlepsze byly niedziele po mszy jak stare kobiety przylazily. Single malt straight. One tez grubo shoty walily i naturalnie po nikim sladu ze cokolwiek lyknal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1554
Co innego piwo a co innego polska wódka , u mnie w robocie w irlandii tez na christmas party to po 15 ginessów walą a jak raz zamkneli nam bar i poszlismy do mni na chate to po paru kieliszkach popadali jak muchy

Życie to nie bajka... to taka mała wojna, duża przepychanka, ciągła walka...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
no tylko pewno przed tymi kieliszkami wypili z 10 guinessow:D

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2268
u mnie co 15min wychodza na fajke
koles 70kg 32 w kranie wyje na cała silownie jak cwiczy
podczas treningu orzeszki+banany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
ja byłem w darlington. króciutko. jak na moje spostrzeżenia to w polsce po dużo większym odsetku gości mijanych na ulicy widać, że mają coś wspólnego z siłownią. a nawet jak się tak zagłębie we wspomnienia to wydaje mi się, że nie widziałem ani jednego anglika, który miał choć trochę rozbudowaną przez siłownię sylwetkę. nie widziałem też ani jednego sklepu z odżywkami. anglicy są ogólnie optymistami, widocznie nie potrzebują tak bardzo siłowni jak my polacy.
a co do tego, jak anglicy wypadają na siłowni w porównaniu z polakami, to nic od siebie nie dodam bo na żadnej angielskiej siłeczce nie byłem. jednak wydaję mi się, że gdy już jakiś angol trochę poważniej chce zająć się kulturystyką to jest w dużo lepszej sytuacji niż biedny polaczyna dużo większe zarobki pozwalają na kupno dobrych suplementów lub też dobrych cukierków. więcej kasy na pożywne, smaczne jedzenie. i przede wszystkim mniej stresujące życie. ale to porównanie raczej pakerów anglików i pakerów polaków w polsce. choć w anglii polak też ma sporo gorzej niż rodowity mieszkaniec.
jak czytam posty, w których piszecie jacy to polacy są siłacze a anglicy cipeczki, nie mówiąc już o rasistowskich uwagach, to sobie myślę: ale zakompleksienie. oczywiste jest to, że na jednej siłowni bryluje polak, na innej anglik, bo bywa różnie, jak to w życiu. pewnie jednak częściej anglik bo jest ich więcej. a wy piszecie co widzieliście, uznajecie to za normę i się sprzeczacie.

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
heheheheh to trzeba bylo isc na silownie i pocwiczyc ... a tak niewiesz ocb... dlatego tak piszesz nie jest to zadne zakompleksienie tylko wymiana pogladow....
Anglikowi nie chce sie cwiczyc dlatego tak jest jak jest mu wystarczy ze byl na silowni ......;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
nie koniecznie, juz tak sie Karol na angolach nie wyzywaj, ci u mnie czasami rozwalaja ambicja!!!

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
cytuje sam siebie

a wy piszecie co widzieliście, uznajecie to za normę i się sprzeczacie.

e karol! widziałeś wszystkich anglików ćwiczących na siłowni?
anglistolog się znalazł. a ja widziałem doriana na youtube i uważam, że wszyscy anglicy to za***iści kulturyści.
oczywiści tak nie uważam ale pewnie jak bym był tobą to bym uważal.

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
znaczy jak bym miał twoje myślenie

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Karol ma troche racji, ale nie mozna tego traktowac jako prawdy obiegowe, a co do Doriana, bylem u niego na silce. znajomi tam chodza jest tam klimat i hard core ;)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nauka Angielskiego...

Następny temat

TANIE PRZESYLKI Z UK DO POLSKI

WHEY premium