SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANGOLE ;]

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Angole za******laja tyle towaru czasem, ze pala mieknie, znam MULTUM takich, co jada kolo 120cm saa na cykl, a ja po gownianym stacku mialem lepsze efekty, bez kitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do mnie na silke ostatnio przyszedl jakis angol ,ziomal wlasciciela to mu w 4 hantelki na rozpietki podawali ,w lapie z 55 na zylce ****a myslalem ze to sa same pussycaty
jedno pytanie : widzielscie kiedys jakiegos niewydziaranego angola ,ta rasa chyba ma to w genach bo nie widzialem zadnego bez dziary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Niema reguły na to ze Angol to taki czy taki. Ja cwiczylem moze na trzech silowniach, z pierwszej zrezygnowalem po namowie instruktora ktory stwierdzil ze widzi jak cwicze i wiem po co to robie, poczym zabral mnie na silownie z prawdziwego zdarzenia na ktorej doslownie same kolosy byly (Jak dla mnie, chlopaczka wazacego w tamtej chwili 70kg) ale za to atmosfera swietna, a mozna spotkac kazdego angola, ciapka ktory mimo wszystko byl duzy i calkiem ok, a nawet widzialem goscia ktory w czyms podobnym do turbanu cwiczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3829
no to i ja sie podlacze pod posta, cwicze tu: www.coremuscle.co.uk, atmosferka super, spoko ludzie, nie trzeba koksu nawet brac, parujacy pot jest tak sokiem przesiakniety ze starczy godzinna sesja jak sie nawdychasz tego Rofl
ale fakt pierwszy raz jak przyszedlem to tez mi koparka opadla jak koleszka robil szrugsy z 90kg na reke a w trakcie opowiadal co tam w weekend roil o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
to ja powiem jedno jakies z was pussycaty same jak takie historyjki mi tu opowiadacie//////takie cyrki widziałem jak miałem 18 lat....i sie tym podniecałem.......powodzenia


pusycaty....

ps nie bójcie sie własnego cienia

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Shark ty tak nie kozacz bo ci jajka zablokowalo po cukierkach

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Shark, dalbym soga ehhh... przestaje byc patriota...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
wasal zblokowałoo i oblokowało..... zycie

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
nie zgadzam sie ze Angole jesli to wogule sa angole wygladaja lepiej od Polaków unas polaka wlasnie po tym sie poznaje ze sa wieksi i silniejsi . Widzialem moze z dwie konkretne osoby ktore nie byly z PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
No wiadomo. Chlopaki tam widzieli ale Polakow rozmawiajacych po angielsku poprostu zdarza sie czasem wieksi fakt, ale jakos specjalnie silni? Niewydajemiesie. Chyba, ze dla kogos WL 130, MC 180 i P 160 to duzo to wtedy spoko. Zdarza sie perelki czasem ale ****a dam se uciac ze to skundlona krew

Zmieniony przez - zanmato14 w dniu 2009-05-16 17:35:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nauka Angielskiego...

Następny temat

TANIE PRZESYLKI Z UK DO POLSKI

WHEY premium