SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANABOLIK A SEX???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZY MACIE JUZ JAKIES DOSWIADCZENIA PO BRANIU STERYDOW,JAKIE ONE MAJA I KTORE MAJA WPLYW NA POTENCJE !! ITP? ?????CZY JEST TO SCISLE ZALEZNE???P[ROSZE O WYPOWIEDZI!!!

GENER
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no moze doprowadzioc do zaburzen erekcji,

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jak? co ? kiedy ?po czym ??? po wszystkich?? po jakich szybciej i po jakiej ilosci ???? wiesz cos na ten temat ?????

GENER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=82099 
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=85294 moze to pomoze

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm. no dosc ciekawe to! ale nadal niemam konkretow!!co z potencja po koksach
?????? i jakich ?

GENER
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zapytaj w dzile DOPING

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
tylko nie mow ze ci nie staje a chcialbys pociupciac i z tego powodu siegasz po koks ??? bo zalicze glebe

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
na cyklu dziewczyna bedzie zadowolona z ciebie, a po cyklu rzuci cie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Casusbelli ! powiem tyle ! jestes laikiem i tyle ! jezeli nie masz zielonego pojecia na ten temat to nie udzielaj swych prymitywnych wypowiedzi!lub pogadaj se o tym z kumplami za blokiem palac fajke i czajac sie przed mamą! dla ciebie to wszystko ! bralem juz rozne ''specyfiki'' i zauwazylem rozne reakcje po nich,niektore wrecz zaskakujace! ale nie o to chodzi ! mam pytanie do tych ktorzy wiedza cos wiecwj co sie dzieje po dluzszym ich stosowaniu! i ktore powoduja szybsza impotencje ! bo wiem ze takie sa ! wie ktos cos na ten temat ??

GENER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1109


Po zazywaniu Omnadrenu z Metka jestes nabuzowany i napalony niestety po cyklu poziom testesteronu spada w organizmie i wraz z nim twoja chec na sex ;) blokuje sie przysadka i przestaje wytwazac testa. Sa srodki odblokowujace ta reakcje ale to i tak zdaza sie po dluższym okresie zazywania Omki z metka.

aRt3k
1

aRt3k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1109


Soorki nie to foto. Bioganadyl to jeden z srodkow odblokowujacych produkcje testa przez organizm. Bieze sie go przez ok 2tyg odrazu po cyklu ;)

aRt3k

aRt3k

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta + Omka. Pare pytań

Następny temat

Winstrol

WHEY premium