SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy poważny anabolik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Witam,
Mam 20 lat, ćwiczę od grubo ponad 2, może nawet 3 lat z krótkimi przerwami. Mój problem polega na tym, że pomimo bardzo dokładnych diet i suplementów ciągle i niezmiennie ważę 65kg. Rosnę lekko (choć nieznacznie) w siłę w miarę stażu na siłce, ale ciągle wyglądam w najlepszym wypadku "średnio" jak na czas jaki poświęcam na ćwiczenia. Obecnie jestem 3 miesiące bez ćwiczeń i zamierzam zacząć już z jakimś dopalaczem.
Nie znam się za dobrze na anabolikach, wiem tyle ile udało mi się dowiedzieć od ludzi z siłki. Proszę o pomoc w wyborze czegoś odpowiedniego, bo nie chcę brać czegoś typu "kumpel kumpla brał i patrz jaki duży".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak ktos nie wazy 100 kilo, to mu gainry gowno sa potrzebne, zeby utrzymac bilans, i tak wtedy lepiej tuna+cola To tylko uczenie sie zlych nawykow dietetycznych, na samym poczatku trzeba nauczyc sie ze jedzenie co 3h jest naturalne, a nie ze trzeba pic jakies napoje z kolorywch puszeczek, ktorym glownym skladnikiem jest maltodextroza...Ryz wychodzi taniej, lepiej i zdrowiej.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-11-27 19:36:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3700 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39216
"Mój problem polega na tym, że pomimo bardzo dokładnych diet i suplementów ciągle i niezmiennie ważę 65kg."

Twoj problem jest taki ze nie masz zadnej diety. Gdybys jadl to co powinienes jesc to nie ma bata zeby nie przytyl. Nie mowie tego po to aby Cie wnerwic. Chcesz anaboliki? to bierz-ale musisz wiedziec ze nawet na anabolikach jak nie masz diety go G*** zrobisz. Miesni nie robi sie z anabolikow tylko z "jedzenia".

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
nic dodac nic ujac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Mój problem polega na tym, że pomimo bardzo dokładnych diet
Rozpisz prosze ta "bardzo dokladna diete".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklei ankiete to zobaczymy co i jak (stosunek b , w ,t )i diete jak masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Jeśli napisałem, że stosowałem dietę, to nie po to żeby wisiało w temacie. Przez parę miesięcy miałem nawet tak rozplanowane posiłki, że pchałem w siebie żarcie na siłę. I nie jakieś zupki, tylko węglowodany i białka (ryż 3 razy dziennie po 150g, makaron, tuńczyk, kurczak i co nie tylko) Posiłki co 2 godziny i wieczne uczucie pełności. I wierz mi gdyby dawało to efekty, to nie pchałbym się w to.

Edit:
Dietę znalazłem na tym forum, z bardzo pochlebnymi opiniami, nie liczyłem sobie ilości gram na masę ciała. Jak tylko znajdę temat podeślę linka

Zmieniony przez - Adan w dniu 2008-11-27 11:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
a jaki wzrost przy wadze 65 ?

poza tym, jakoś Ci nie wierze że przy tej wadze potrafisz zmieścić 3 x dziennie po 150 g ryżu + makarony jedząc co 2 godziny.

Jeżeli tak jadłeś to nie dziwie się że sie zniechęciłeś i szukasz szybszej drogi.

Dopracuj diete, stopniowo dokładaj WW i białka. Kup kreatyne i działaj.
Naprawdę przy wadze 65 kg brać koks to przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem diete ale nie liczyłem b w t no zlituj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Dla mnie koks to ostateczność.
Jeśli macie dla mnie jakieś inne, powiedzmy w miarę skuteczne metody, to będę wdzięczny.
Mam 176cm wzrostu i ważę 65kg jak już wspomniałem. Z tym, że na sam przyznaję, że nie wyglądam na swoją wagę. Jestem po prostu bardzo, bardzo lekki. Kolega niższy ode mnie o 5cm i bez żadnej budowy jest ode mnie cięższy o 2 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
wejdź sobie do działu odżywianie, poczytaj.

Z tego co piszesz wnioskuje że próbowałeś z dietą ale nie do końca pasującą do Ciebie. Przy Twojej wadze jeść co 2 godziny 150 gram ryżu to można pęknąć.

Poczytaj sobie jak to ułożyć.

Jedz mniejsze porcje np 6-7 posiłków dziennie każdy po 50 g węgla i 25 garam białka. Na początek będzie git.
Dokładniej w dziale odżywianie.

Do 75 kg masz dojść spokojnie, nie rób jaj.
A co do supli to rób cykle kreatynowe. Ewentualnie raz dziennie białko. Reszta z żarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Znajdz ta diete i tu wklej, bo jezeli mamy doradzac to musi byc pewnosc ze micha jest trzymana. Jezeli faktycznie tak bedzie (w co nei chce mi sie wierzyc, bo uwierz mi nie ty pierwszy zareczasz ze trzymasz miche, a pozniej sie dowiaduje ze ktos zaczyna dzien od nalesnikow a ryz z kurczakiem je raz dziennie), to pozostaje jeszcze zbadanie tarczycy, bo ladowanie w siebie powiedzmy 6 gram ww, 2,5 b i 2 t (a takie proporcje powinies miec w diecie) i pozostawanie przy wadze 65 kilo wskazuje na nadczynnosc. Ale ja jednak stawiam na niewydolnosc michy
edit: a zreszta, czego tu szukac? o czym ja pisze?! napisz co jadles wczoraj, tyle chyba pamietasz!

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-11-27 11:54:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem po strzale Wina...

Następny temat

$# nowy Cykl $#

WHEY premium