SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANABOLIC PROTEIN

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tylko wiesz ze ja nie napisze ci o rozpuszczalnosci i smaku.... ja moge najwyzej stosowac dluzszy czas i napisac ci jak wplywa na rozwoj umiesnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
jak ktos trzyma diete i porzadny trening i szama to bialeczko to musi widziec roznice!!! ale tak jak juz mowilem, najpierw jakosc potem smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Ale jestem zadowolony - prawie wszyscy już wiedzą jak ważna jest jakość. Reszta zrozumie to dopiero jak przetestuje na sobie - tak już jest, że każdy z nas jest najmądrzejszy i nie ma zamiaru słuchać się innych.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
poza tym roznice mozna wyczuc dopiero jak zaczynamy jakas forme robic i chcemy zeby nasze miesnie staly sie widoczniejsze .... jezeli jestesmy na masie (takienj mozna powiedziec lekko podlanej) ciezko bedzie zauwazyc po sobie roznice ... bo jakosc miesni nie jest najwyzsza ale czasami warto robic tzw. "dobry podklad" pozniej na redukcji jest latwiej .. moj organizm lapie sporo wody wiec ciezko mi wychwycic roznice ale jak robie forme bardzo szybko widze roznice i sylwetka zmienia sie z tyg na tydzien a pozniej z dnia na dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
dokladnie, nei uwazam ze mam duza mase, ale za to wiekszosc miesni dokladnei widze kiedy spogladam w lustro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to wtedy najlatwiej wszytko ocenic.. na redukcji mozna wiele rzeczy wychwycic i zaobserwowac roznice ktorych na masie sie nie da ... jak np roznice odzywek bialkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
dokladnie, dlatego teraz zamowione zostalo hi anabol protein, zobaczymy co w tym siedzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ale wiesz ze musisz sie bardzo rygorystycznie wtedy prowadzic??? bo nawet jak jesz dietetycznie to nie zauwazysz dopiero w momencie scislej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
wiem wiem. faktem jest, powtarzam kolejny raz ze nie jestem kulturysta jak Ty Tomku, lecz nei zmienia to faktu ze caly rok musze byc w formie bo tu mecze ligowe do rozegrania, to zgrupowania albo wyjazdy. jest ciezko ale kto powiedzial ze bedzie latwo;) wiadomo prowadze sie, ale zdarzaja sie chwile "slabosci" hheeh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja nie mowie ze musisz czy ze jestes kulturysta ... chodzi o to ze czasami bez takiego rygoru trudno zauwazyc roznice miedzy bialkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - ZAPISZ SIĘ NA MAILING

Następny temat

GLUTAFUSION

WHEY premium