SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminostar - Whey Gainer ACTIONSR

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17086

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959



Whey Gainer ACTIONS

AMINOSTAR Whey Gainer ACTIONS to odżywka węglowodanowo-białkowa, charakteryzująca się wysoką jakością odżywczą i bardzo dobrą przyswajalnością.

AMINOSTAR Whey Gainer ACTIONS stosowana zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, wykazuje następujące działanie:
- wspomaga rozwój masy mięśniowej
- uzupełnia niedobory kaloryczne
- poprawia regenerację powysiłkową
- świetnie smakuje i dobrze się rozpuszcza


AMINOSTAR Whey Gainer ACTIONS - to doskonałe źródło niskocząsteczkowych (dobrze przyswajalnych) węglowodanów i wysokiej jakości białka serwatkowego. Wzmaga procesy rozbudowy tkanki mięśniowej, zalecany osobom uprawiającym sporty siłowe, wytrzymałościowe i siłowo-wytrzymałościowe. Odżywkę cec***e doskonała rozpuszczalność i możliwość wyboru pośród przyjemnych smaków.

AMINOSTAR Whey Gainer ACTIONS zapewnia ochronę mięśni przed procesami katabolicznymi. Dzięki zawartości optymalnej ilości minerałów i witamin (zwłaszcza z grupy B) zaspokaja potrzeby na substancje odżywcze organizmu narażonego na intensywny wysiłek fizyczny. Powoduje, że czas regeneracji powysiłkowej ulega skróceniu, umożliwia szybkie zwiększenie objętości tkanki mięśniowej.

Dawkowanie: 1 - 3 razy na dobę po 50 - 120g jako uzupełnienie diety w kalorie.

Skład:
Skład: Serwatka, laktoza, fruktoza, dekstroza, maltodekstryna, hydrolizat kolagenu, proszek kakaowy (smak czekoladowy),
lecytyna sojowa, stabilizator: guma guar, witaminy i składniki mineralne (sole wapniowe kwasu ortofosforowego, węglan wapnia,
chlorek chromu, pirofosforan żelazowy, chlorek potasu, glukonian miedzi, sole magnezowe kwasu ortofosforowego,
glukonian manganu, chlorek sodu, cytrynian sodu, molibdenian sodu, selenin sodu, glukonian cynku, kwas askorbinowy,
octan tokoferylu (witamina E), amid kwasu nikotynowego, octan retinylu (witamina A), pantotenian wapnia (witamina B5),
chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1), cholekalcyferol (Witamina D3),
ryboflawina (witamina B2), cyjanokobalamina (witamina B12), kwas foliowy, biotyna), aromat (truskawkowy: maltodekstryna,
sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego, aromat identyczny z naturalnym;
czekoladowy: preparowany dodatek smakowy naturalny i identyczny z naturalnym;
waniliowy: maltodekstryna, trioctan glicerolu, skrobia modyfikowana, aromat identyczny z naturalnym),
MCT olej (średniołańcuchowe trójglicerydy), barwniki (truskawkowy ekstr. buraka czerwonego).



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-30 14:05:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5721
kupiłem na probe bo był po 15zl za kilo, i powiem tak; smak dobry ale nie to jest najważniejsze, sklad to jakas tragedia:Serwatka, laktoza, fruktoza, dekstroza, maltodekstryna, hydrolizat kolagenu czyli główny składnik to zwykła serwatka (zawiera 15% białka i laktozę)do tego jeszcze dodatkowa porcja laktozy wielu ludzi nawet nie trawi laktozy , w składzie nie ma żadnego koncentratu białka tylko hydrolizat kolagenu co może być dobre tylko na stawy, nie kupie już tego nigdy i nikomu nie polecam, takie produkty nie powinny istnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
niepolecam tego gainera rozpuszczalność bardzo słaba cena dosyc wysoka smak taki sobie, ja miałem po nim problemy żołądkowe miałem inne gainery i było ok po ty miałem srake itp heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4739
marchewa co Ty p.i.erdolisz:D

rozpuszczalnosć to jest perfekcyjna, ale jak sie meisza gainera w szklance to nie ma sie co dziwic:D

a smak tez w porządku ale mógłby być mniej słodszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7032
faktycznie jest słodki ale mi to pasuje, rozpuszczalnoscz bardzo dobra. smak ok.polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4739
a wez sobie zmiksuj z 1 miarke tego z 1 bananem i tak z 300-350 ml mleka :D za.je.bioza:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492
Miło wspominam - pyszny....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1633
Taki nawet nawet ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Smak to kwestia gustu. Dodawałem łyżkę kakao, bo dla mnie za słodka była. Efekty super. 2kg zjedzone 4kg masa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Cena bardzo przystępna (99zł za 4,5kg + shaker) smak waniliowy super jak dla mnie, no i efekty. Przy odpowiedniej diecie da rade przytyć na jednym opakowaniu ok 8-9kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
SMak jak lody waniliowy czy szejk z mc Donalda..Strasznie slodki trzeba duzo mleka walic,,,ale okej..Polecam,Rozpuszczalnosc dobra nawet nie musialem mikresa uzywac lyzką mieszalem w szejkerze i sie rozpuścił hehe

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Rozpuszczalność dobra ale w tym gainerze to chyba sam cukier jest. Jest tak słodki, że się go pić nie da. Wanilia smakuje jak rozpuszczony budyń waniliowy w proszku z mlekiem i z pół szklanki cukru.

Ogólnie nie polecam, cena dobra ale w składzie za dużo cukrów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar - Ultra Whey Protein

Następny temat

Aminostar - Whey Protein ACTIONS

WHEY premium