SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminostar - Whey Gainer ACTIONSR

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17079

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Siemano! Jak go kupiłem to miałem mieszane uczucia co do działania itd. Ale teraz, gdy minal juz ponad miesiąc to wszystko wątpliwości się rozwiały! Smak idealny, rozpuszczalność 101% same plusy! Masa na nim idzie bardzo dobrze, w miesiąc prawie 10kg weszło! Następnym razem też go biore, nic innego już nie chce! POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
mi wszytskie smaki pasuja... truskawka, czekolada, wanilia... w porownaniu do innych gainerow wypada bardzo dobrze... cena dobra.. a mozna dostac w promocjach jeszcze taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
A jak tam ze strawnością ,nie ma sensacji żołądkowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
wszystko w porządku, żadnych sensacji żołądkowych, można pić, sraka Cię nie chyci ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1104
Bardzo dobry. Rozpuszczalność świetna. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5721
kupiłem na probe bo był po 15zl za kilo, i powiem tak; smak dobry ale nie to jest najważniejsze, sklad to jakas tragedia:Serwatka, laktoza, fruktoza, dekstroza, maltodekstryna, hydrolizat kolagenu czyli główny składnik to zwykła serwatka (zawiera 15% białka i laktozę)do tego jeszcze dodatkowa porcja laktozy wielu ludzi nawet nie trawi laktozy , w składzie nie ma żadnego koncentratu białka tylko hydrolizat kolagenu co może być dobre tylko na stawy, nie kupie już tego nigdy i nikomu nie polecam, takie produkty nie powinny istnieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar - Ultra Whey Protein

Następny temat

Aminostar - Whey Protein ACTIONS

WHEY premium