SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALL STARS INTENSITY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
160 zeta ale to stosuje sie tylko w dni treningowe wiec wiesz ja trenuje 4 razy w tygodniu więc mi to styknie na miesiąc więc to nie jest jak za stak dużo masz bcaa,kreatyne,aminokwasy i witaminy w chui kofeiny Ja tam jestem zadowolony czuje pompe już teraz więc co bedzie za miesiąc czuje że mnie wyklepi Jak pisałem wczesniej pczuje efekt odrazu po innych stakach tak nie było wiec chyba jest to za***isty produkt moje skromne zdanko

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
A z czym to brałes? Tylko to przed a po ? jakas kreatna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
ja już dawno po brałem kreatynke i bcaa.trzepneło mi 6 kg masy.suchej bo ogolnie suchy jestem

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
Aha polecam ci ten produkt wywalałem kase na jiekies inne staki i tam mnie łechtało a intensity klepi jak koksik teraz tylko odzywki all starsa kupuje. Dlamnie debesciak

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
a jaka kreatnke wziałes z tym?
Ja teraz koncze cykl na stormie z shockiem i chce nastepny po przerwie jakiejs.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
Aha i pewnie dietke miales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
i jeszcze jedno jaka kreatne all star 500 g cz 100 g na ckl z intensity? zeb wyszlo na równo i na ile cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
sory 500 czy 1000;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
500g starczy ale teraz kupiłem 1kg (dobra cena) i robie dwa pełne cykle z intensity.bede wielki na lato jak sobie taka kuracyjke iebne bcaa i białeczko oczywiście obowiazkowo a w kwietniu białko,hmb,bcaa, amino i glutaminka.I będzie gitesik

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
6 kg masa a jak wyniki>?Wciskanie na ławce, przysiad itp?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

scorch/tight/redline

Następny temat

Tribulis czy ZMA ? Jak tak to jakie?

WHEY premium