SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALL STARS INTENSITY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
ok spoko:)
mail: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
ok

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
dostaniesz meila dalej załatwiej ty powodzonka w zamierzeniach

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
No dzieki Ci bardzo:)
Odezwe sie jak zaczne suplementacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
Mialem sie spytac a o co Ci dokladnie chodzi w tym ze forma poszla 100 %?:D:D sor ze tak męcze i tak juz duzo mi pomogles i jeszce te odzywki All stars:) dzieki bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
powiem ci ze to co tu czytam to 80% ludzi wypisują tu tylko bzdety a nikt nie zna sie na suplach czy dietce a szkoda powiem tak widać trzeba kase wydac dostać rozwolnienia i dopier pomyśleć polak madry po szkodzie Prze 12 lat mojej przygody z odżywkami brałem olimpa nutrenda kiedyś = sraczka przewlekła i tyle. inko=super.multipowe=super,universal=super itp ale all stars dał mi naprawde dużo a miałem przestuj na zasadzie zmany trenigu diety i nic wziołem suple i coś sie ruszyła a dlamnie to wiele jak nic nie szło. teraz dobrze rozpisane suple i jade jak rozpędzony pociąg taranuje ciezary a forma rewelacyjna! radze wypróbowac o zobaczysz

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
poza tym mam mozliwośc kupienia taniej to korzystam ze zniżek i tyle ale od 1,5 roku nie łacze all starsa z niczym innym i widze ze tylko to działa wyjadłem przez 12 lat nie jedno
pozdro!

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
wiesz zamawiam teraz ktearne intesity i nie wiem co lepiej bcaa czy glutamine ?
Biore razy 2 wszstko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
bcaa spuchniesz troche i nie spalisz tego co wytrenujesz czyli masy miesniowej.
kontak sie przydał?

Trenuj tylko na maxa albo wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
Przydal sie i to bardzo:) Jeszce raz dzieki jak bede mial pytanko to bede pytal
POZDRO!!:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

scorch/tight/redline

Następny temat

Tribulis czy ZMA ? Jak tak to jakie?

WHEY premium