SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG Trec'a jak dawkować ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam
Jestem po 6 tygodniowym cyklu na monohydracie, w przerwie miedzy drugim cyklem planuje brać AAKG.
Zakupiłem opakowanie AAKG firmy TREC 240 kapsów, ważę 79kg, jak to dawkować ?
Czytalem, że na każdego działa inna dawka, ale od jakiej należy zacząć 4-6 ?
Proszę też o opinie co do sensu brania AAKG w dni nietreningowe...

pozdrawiam
S.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
MOzesz brac w DNT-ale ja ograniczylbym sie do pory przed treningiem. Zacznij od 6 capsów i ewentualnie zwiekszaj w razie potrzeby.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
W dt jak i dnt możesz mniejszą ilość brać na noc - poprawia regeneracje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
i po treningu 1-2capsy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
i tyle samo 30 min przed stosunkiem.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
mozesz brac po treningu przed snem ale moim zdaniem szkoda towaru, lepiej tą dawke doćpać przed treningiem im większa dawka tym lepsza pompa ja doszłem chyba do 12caps. pozdrawiam

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Pompa dla samej pompy na treningu?
Inne porcje są po to, żeby organizm był cały czas podsycany tym aminokwasem.
Lepsze ukrwienie oznacza bardziej rozszerzone naczynia, a to z koleji lepszy transport mikro i makroelementów w organizmie.

Moge się mylić, ale wg mnie tak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
"Lepsze ukrwienie oznacza bardziej rozszerzone naczynia," nie chwaliłbym zbytnio cytruliny czy arganiny za to pzdr

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki/Suple - pomoc w doborze

Następny temat

Guarana a masa ciała?

WHEY premium