SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W - pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
Czy jeśli mam trochę tkanki tłuszczowej na brzuchu to po wykonaniu A6W tkanka tłuszczowa zmniejszy się? Jeżdżę na orbit reku 40 min dziennie do tego Expander.
Dieta;
nie jem mąki, słodyczy, nie łącze białka z węglami ostatni posiłek o 19.
jem głównie kasze, warzywa, białko w postaci twarogu chudego(na kolacje najczęściej) i raz na 2 tygodnie mięso chude. Przepraszam jeśli nie w tym dziale umieściłam

Zmieniony przez - 73kasienka w dniu 2008-04-02 18:10:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
hmm... patrze na twoją odpowiedź izastanawiam się co powinienem zrobić:D a na serio to co jest nie tak? aha...zauważyłem, że zaczyna się to przede wszystkim kiedy robie ćwiczenia z dłońmi na karku. Może to coś pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Tak zmniejszy się, jak będziesz odpowiednio wykonywac te cwiczenia

To jedzenie nie wygląda super poczytaj proszę, 10 wskazowek zywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zdecydowanie za mało mięsa jak raz na 2 tygodnie.

czy będzie spalać się tkanka tłuszczowa z brzucha nie będzie zależało od A6W tylko od diety. Zresztą ćwiczenia na brzuch głównie wzmacniają mięśnie brzucha, co więcej A6W jest bardzo przeciętnym ćwiczeniem na tą właśnie partie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Nieprawda.
Jak sie wykonuje poprawnie, to efekty sa lepsze niz jakiekolwiek inne cwiczenia.


Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-04-03 13:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no niestety prawda, o wiele lepsze rezultaty dają ćwiczenia z ciężarem. A6W i aeroby były by najlepsze gdyby dzień trwał tyle co trening, a jak wiemy tak nie jest.


po drugie biceps, klatka czy inny mięsień ćwiczony codziennie raczej super świetnie by nie wyglądał, a już napewno wysiłek włożony w takie trenowanie byłby nie współmierny efektom na nim uzyskanym.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-04-03 14:02:12

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
BŁędem jest porownywanie klatki piersiowej, do brzucha ktory znacznie szybciej sie regeneruje.

Jesli kolezanka pragnie duzych miesni zgadzam sie z TOba musi cwiczyc z obciazeniem, jednak do plaskiego brzucha najlepsza A6w.

Ps. Widzę , ze ewidentnie chcesz udowodnic , ze nie mam racji , jednak obstaje przy zdaniu , ze a6w jest swietnym cwiczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
BŁędem jest porownywanie klatki piersiowej, do brzucha ktory znacznie szybciej sie regeneruje.

Mięśnie brzucha nie są żadnym fenomenem - one również potrzebują odpoczynku. W związku z tym codzienne ćwiczenie ich, szczególnie do upadku mięśniowego jest błędem. Nie pozostawia to czasu mięśniom na pełną regenerację i wzrost. Oczywiście niezaprzeczalnym faktem jest że nawet nieprzemyślane, zbyt intensywne, codzienne ćwiczenia są lepsze niż niećwiczenie w ogóle i że będą one przynosić jakieś efekty, niemniej jednak efekty te będą niewspółmiernie małe w stosunku do włożonego wysiłku.

Jesli kolezanka pragnie duzych miesni zgadzam sie z TOba musi cwiczyc z obciazeniem, jednak do plaskiego brzucha najlepsza A6w.

Koleżanka chce mieć płaski brzuch, zrozumiałe, piszesz o mięsniach, tylko nie wiem czy wiesz ale mięśnie na diecie redukcyjnej nie rosną.



poprostu dyskutuje z tobą. Nie odbieraj tego jako ataku czy próby udowodnienia, bez przesady, poprostu niektóre twoje przekonania są bez podstawne i to wszystko


wracając do brzucha, to trening estetyczny to od 5 do 15 powtórzeń na tą partie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
a czy ja napisalam, ze maja rosnac jej miesnie.


Polemizowalabym, czy takie bezpodstawne , gdyz a6w robilam nie raz.

Taki off raz jak skonczylam 42 dzien robilam dalej rozszerzajac 26 powtorzen i doszlam do 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nieźle gratulcje za wytrzymałość bo 90% wymięka

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
.



Ty tutaj z Tobą dyskutuje, a sama teraz robie z obciązeniem

Oczywiscie z obciazeniem rozbudowuje miesnie. I tu masz racje. Mozna tez to stosowac na redukcji .

Kluczem jest dieta




Bylam zawzieta teraz mi sie nie chce

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-04-03 15:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
Mogli byście napisać co robie źle?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA RZEżBE POMOCY!!!!!!!

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium