SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Witam mam pytanie bo niemoge o A6W doczytac czy cwicząc w dni nietreningowe A6W moze spalic mieśnie ?? Cwicze A6W bo mam na brzuszku ok 26%tł. a w treningowe cw na mase FBW ma to jakis wpływ ?? o powiedzcie mi jaka mam diete stosowac w dni nietren. ( oczywiscie mam rozpisaną )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2162
stosuj dietę tą co masz rozpisaną o ile dobra jest (ujemny bilans kaloryczny) a A6W stosuje sie w każdy dzień i z tego co wiem to mięśni się nim nie popali, w dni nie treningowe można jeszcze hitt albo aeroby jak kto woli

Zmieniony przez - Adumek w dniu 2008-01-16 17:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
No ale tez na mase cwicze i nie moge zmienic se diety a chce polaczyć sobie ???? bo bym musiał odjąc 300 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
jak robie a6w to muszę robić trening na brzuch ,
czy sam a6w wystarczy ?

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to juz a6w wysttarczy

a6w nie spali ci tluszczu - pozatym spalanie z jednego miejsca na ciele to wymysł i bujda.

tracisz zbędne kilogramy odpowiednia dieta , wysilkiem silowym i innymi wspomagaczami odpowiedzialnymi w organizmie za nasielenie lipolizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2162
konradek55 Ja sądzę że wystarczy A6W

Marcin_mas ty robisz masę aha spoko to się nawet nie martw że ci A6W mięśnie popali tylko masuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na masę i siłę do sprawdzenia

Następny temat

PLAN TRENINGOWY =(

WHEY premium