SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A.m.g hi tec czy Show time 2.0 przedtreningiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Jak w temacie, co da lepszego kopa przed treningiem dodan ze a.m.g mam tylko o 10pln droższe od show time

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Show Time 2.0

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Ale chyba w amg jest wszystko to co w showtime?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
AMG to produkt o wiele bardziej złożony niż ST. Pierwszy to preparat all in one, natomiast drugi ma głównie pobudzić do działania.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Tak jak napisał Amentoris jeśli oczekujesz poprstu kopa przed treningiem, tak jak napisałeś w pierwszym poście, weź ST

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
a jezeli i tak chce dokupic do tego kreatyne w postaci cm3 od trec-a??

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Chodzi mi o dokupienie cm3 do show time-a

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Po składzie widać ze show time trzeba będzie brać 2 porcje aby było cos czuć a mnie nawet 3 nie chcialo robić, dobrze ze tylko kilka porcji wziąlem od znajomego.
Cykl na cm3 do tego jak najbardziej ok.

Zmieniony przez - eliminatoriusz w dniu 2014-10-26 09:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
A co powiecie o wyciagu z dendronium czy cos takiego. Jest on w skladzie ST

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Właśnie ten składnik wziąlem ostatnio pod lupę pod względem działania - testowałem w rożnych dawkach i w rożnych mixach a rezultat był jeden - dla mnie nic nie warte. Cały szal tej substancji pojawiał się po produkcie craze od ds gdzie uzyta została możliwe ze poraz pierwszy w tym produkcie, produkt robił robotę i każdy myślał ze to przez dendro a potem jak się okazało craze miał dosypke a dendro tylko zmylio, wielu producentow zacząło wrzucac to do składu. O wiele lepsze jest AMP citrate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Nie brałeś pod uwagę np. Universala Shock therapy? Osobiście jedna z wielu PT która dała mi na prawdę "kopa"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i jej rozpad (?)

Następny temat

Termogeniki lepsze od Thermo Fat Burner

WHEY premium