SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6kg w 5 dni.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 31818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
Moim zdaniem pomoc tej Pani powinna sie rozpoczac od pytania czy aby przypadkiem nie nosi czerwonej wstarzeczki albo czerwonego sznurka przywiazanego do nadgarstka...

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
nie musisz sie glodzic zeby ladnie wygladac !

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 511
Kurna powiedz mi lalalaxd jak Ty mogłaś biegać godzine po Kubusiu??? ja staram sie też coś zrzucić ale jak sobie tylko kiedys obiadu odmówiłam to potem na aerobiku myślałam że umre, nie chciało mi się nic robić..
niewiele moge powiedzieć bo laik ze mnie ale myśle że robisz straszną krzywdę swojemu organizmowi..

To, co u innych nazywamy GRZECHEM, w naszym wykonaniu jest jedynie doświadczeniem życiowym :p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
Ja mam tylko jedną sugestię... Może zamiast wdawać się w dyskusje i pyskówki z osobami o wiele bardziej doświadczonymi, poświęć ten czas na czytanie tematów na forum? Z tego co widzę przeczytałaś ich niewiele (i czy aby na pewno przeczytałaś?)...
A jeśli faktycznie masz taki problem, że nie możesz schudnąć ani kilograma jedząc tylko "śniadanie i płatki jakieś tam fitnes" (które zresztą takie do końca "fitnes" nie są...) to zamiast wykłócać się, to idź do profesjonalnego dietetyka, a przestań robić sobie krzywdę na własną rękę, skoro widzisz że to nie działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
jeśli typiara jest obraźliwym zwrotem i należało to skasować, to strach pomyśleć co by było jakbym ją gorzej nazwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Dziwne ze w takim czasie tyle zrzucilas... tylko kubus?? i bez efektu jojo? :/

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
lalalaxd a nie miałaś momentu załamania?, nie burczało ci w brzuchu?? chciałabym miec taką silną wole jak ty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
następna... silną wolę do czego ? do niejedzenia ?

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
lysay, nie do niejedzenia tylko do tego żeby się zmobilizować do odchudzania. Ja mam z tym najgorszy problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
nie rozumiesz co to odchudzanie

Początkujący Kucharz :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w ukladaniu posilkow (nagradzam sogami)

Następny temat

Dieta amatora nie krytykowac strasznie ;)

WHEY premium