SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6.00 kretka 7.00 pobudka ?? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
Siemka, mam pytanie co do brania kretki, czy jesli wstane godzinke wczesniej zeby lyknac kretke i poloze sie jeszcze kimnac na godzinke i wtedy zjem sniadanie czy bedzie ok ?? Wszystko po to zeby sie kretka dobrze wchlonela, ale czy drzemka nie przeszkodzi jej w tym ? :)

aa i jeszcze cos - kupilem sobie pierwsze bialko (protein 80 natural), do tej pory jechalem na gainerkach, i jest ono nieco innej, hmm ze tak powiem konsystencji:D chodzi mi o to iz sa w nim grudki, co prawda sypkie, a nie takie ktore sie nie daja rozbic, i nie wiem co o tym sadzic ;) to norma ze wyglada to inaczej niz jednolity proszek gainera, czy mam sie isc klocic do sklepu ? :]

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
hmm w sumie racja Will .. w koncu sen po przerwaniu chyba nie jest juz tak mocny .. macie racje, bede to lykal normalnie;) dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
mozesz tak robic jak najbardziej a co do bialka to hmmm.. nastepnym razem kup cos lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
może tak być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
no ale nadaje sie to bialko czy nie ? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9583

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
pewnie, że tak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
dziekoweczka

wysylam smsa bo to az nieprzyzwoite

ziper to mi juz tyle razy pomogl ze az mi wstyd;]

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
mozesz tak brac ale jezeli chodzi o bialko to co to za firma???i czy to pene jest ?? bo ja tego nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
vitalmax:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ej! ale po co chcesz budzić się tak wcześnie??
tylko po to, żeby łyknąć kreatynę??
bez sensu... sen jest ważniejszy niż 5gram kreatyny...
śpij normalnie po przebudzeniu łyknij kreatynę i zacznij przygotowywać śniadanie... ten czas wystarczy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dokladnie tak samo robie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maj thermal czerwiec scorch a co na lipiec

Następny temat

REACTOR PRO 3!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium