SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

43-lata,czas na zmiany:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 553




Oj,walczylam ze sciagnieciem tych zdjeci,walczylam. Nie jestem orlem informatycznym,nie wiedzialam co znaczy hostowac zdjecie,no ale czlowiek wiecznie sie uczy:) mam nadzieje tylko,ze da radee tego linka otworzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 553

I jeszcze z tylu...

Nie wiedzialam ze to az tak tragicznie wyglada...I kto by pomyslal,ze tyle sportu od 5 miesiecy uprawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Z tym "tragicznie" to przesadzasz. Ciało masz w bardzo dobrej kondycji, przyciśniesz, będziesz laska.

tu: https://www.sfd.pl/-t803543.html masz plan dla początkującej Lady na siłce. Część ćwiczeń już robisz, resztę dołożysz/uzupełnisz. Plank po każdym ćwiczeniu i to aż 30sek budzi wątpliwość, bo to jest mega trudne ćwiczenie Sprawdź technikę.
1800kcal wydaje się być sensownym rozwiązaniem. Fajnie byłoby jakbyś wklejała zrzuty z jedzenia, bo nie chodzi tylko o to ile ale także jak - czyli o dobrów składników. Czytaj co jedzą Ladies.

Powodzenia. Sekcja młodzieży starszej trzyma kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Witaj w silnym gronie 40-tek i powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 553
Dziekuje Wam serdecznie za odzew! Nawet nie wiecie,ile to dla mnie znaczy. Mieszkam w kraju,gdzie sport jest owszem wszechobecny,ale zasady zdrowego odzywiania i wszystko to co promujecie tutaj jest obce,niezrozumiale i lekko tracace o czary ;) . Czuje sie w zwiazku z tym strasznie wyobcowana z tym co . robie,dlatego strasznie mnie cieszy,ze sie tu znalazlam. Kokosik,dzieki za dobre sliwo,balsam dla mej dusz;). Plank robie naprawde po kazdym cwiczeniu,cirazdluzszy nawet. Wydaje mi sie,ze dzieki boksowi nabralam wiecej sily,szczegolnie w rekach. Kiedys nie potrafilam zrobic ani jednej pompki,dzis robie 15 ( no dobra,to moze niewiele,ale dla mnie wyczyn).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
sonnenschein43ab
Mam 165 cm wzrostu. Moj dziennik zywieniowy prowadze przy pomocy aplikacji MyFitnessPal,nie jest to niestety w jezyku polskim,ale chetnie bede Wam tlumaczyla,co,kiedy i ile jem.


Hej

też korzystam z MyFitnessPala - masz tam opcję generowania dziennika z danego dnia, (pod wypiską z jedzenia masz zielony przycisk "View full report - (Printable)" potem wystarczy zrobić PrintScreen ("Zrzut ekranu") i zapisać jako plik graficzny, a potem dodać do wypiski jako "dodaj zdjęcie" - przycisk pod oknem w którym piszesz posta.

Możesz też po wyświetleniu raportu kliknąć "drukuj" i zapisać do PDFa w wirtualnej drukarce (czyli takiej, która nie drukuje, tylko jest programem zapisującym plik jako PDFa lub jakiś inny format)

Jeśli będziesz potrzebowała pomocy, wal śmiało na priva do mnie, postaram się pomóc

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 553
Dziekuje! Wlasnie stwierdzilam ze zrozumialam tylko "postaram sie pomoc" :). Te aplikacje mam po niemiecku,tam tez wpisuje wszystko co jem, lub skanuje te "paski kasowe"(?) (Wiesz,co mam na mysli?nie wiem jak to nazwac...). Po poludniu zajme sie rym! Moze bede mogla ustawic aplikacje na jezyk polski,cobym zdjecia wstawiac mogla. Wiem ze troszke to skomplikowane ze mba,ale naorawde bede sie starac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 553
Kokosik
Z tym "tragicznie" to przesadzasz. Ciało masz w bardzo dobrej kondycji, przyciśniesz, będziesz laska.

tu: https://www.sfd.pl/-t803543.html masz plan dla początkującej Lady na siłce. Część ćwiczeń już robisz, resztę dołożysz/uzupełnisz. Plank po każdym ćwiczeniu i to aż 30sek budzi wątpliwość, bo to jest mega trudne ćwiczenie Sprawdź technikę.
1800kcal wydaje się być sensownym rozwiązaniem. Fajnie byłoby jakbyś wklejała zrzuty z jedzenia, bo nie chodzi tylko o to ile ale także jak - czyli o dobrów składników. Czytaj co jedzą Ladies.

Powodzenia. Sekcja młodzieży starszej trzyma kciuki


1800 kcal? Od miesiaca jem 2000 bo gdy jadlam 1800 to zaczelam tyc,podobno za duzo sportu robie na 1800 kcal? Chcialabym w koncu wyregulowac metabolizm,boje sie nagle znow ibciac kalorie. Myslisz ze 2000 to za duzo? Nie twierdze ze nie tyje...mam wrazenie ze nadal spuchnieta jestem ( albo grubsza...). BMR wyliczony mam na ca.2500 kcal,z tego odcielam 500 na redukcje. Pytanie tylko,kiedy zaczne widziec efekty?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
sonnenschein43ab
Dziekuje! Wlasnie stwierdzilam ze zrozumialam tylko "postaram sie pomoc" :)

Te aplikacje mam po niemiecku,tam tez wpisuje wszystko co jem, lub skanuje te "paski kasowe"(?)


Jasne - po polsku to kody kreskowe

sonnenschein43ab
Moze bede mogla ustawic aplikacje na jezyk polski, cobym zdjecia wstawiac mogla. Wiem ze troszke to skomplikowane ze mna,ale naprawde bede sie starac:)


Luzik, nie przejmuj się, zrobię Ci instrukcję w wolniejszej chwili i będziesz śmigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Wiesz - 1800 bez syfu i wliczanych warzyw zielonych to sporo jedzenia. Jak czujesz, że za mało to dodaj. Grunt to od czegoś zacząć i się tego trzymać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piękny brzuch do wakacji!

Następny temat

POMOCY :(((

WHEY premium