SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 miesiące redukcji i co dalej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2.5 miesiaca dobry okres na redukcje, co do masy moze coś wskoczy zawsze to jakiś bodziec dla mięśni jest, ale skup się na redukcji

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Kierzon
Deficyt od 3tyg. +/-.








dawno nie widzialem czegos tak skrajnego. dobrze, ze w pore przyszedles tu po pomoc, poki nie jest za pozno. mysle, ze wykupienie diety w potreningu.pl bedzie dobrym rozwiazaniem w Twoim przypadku.

i nie kupuj juz wiecej tej omegi 3-6-9.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10866
Oki, dostałem dietę i teraz pytanko do Was. Można ją jakoś bardziej hm ujednolicić ? W sensie chodzi mi o to, żeby zrobić np. dany posiłek już na 2 dni i drugie pytanie, mam białko WPC Łowickie- zostało jeszcze jego około 1,5kg i szkoda wyrzucić...mógłbym gdzieś to sobie podmienić ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76055 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754966
Przecież po to masz kontakt z dietetykiem, aby z nim się kontaktować w tego typu sprawach, a nie tutaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak dostałęś tą dietę to napisz że coś chciałbyć inaczej by posiłkiu połączyć że dzisiaj np robisz i jutro masz taki sam, bo potem się ktosdziwi że nic nie idzie bo sam grzebie w rozpisce

To jest brak zaufania do osoby prowadzącej



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-10-12 16:46:11

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10866
Ok, już napisane, dziękuje ! W sumie to zastanawia mnie jedna rzecz. Po jakim czasie zacząłbym odczuwać np.jakis niedobór energii będąc na takim deficycie kalorycznym. Wiem, że tak jak Wy pisaliście ta dieta jest zła i słaba (ufam w 100%), jednak działała i tu pytanie, czemu ? To jest aż tak proste, ze mając zapotrzebowanie 2600 kalorii a jedząc ponad 1000 mniej się chudnie ? Bo jednak było nie było w pasie spadło -7 no i waga -4 i po patrząc na lustro tez to widzę. P.S.to pytanie jest tylko z czystej ciekawości, nie mam zamiaru zepsuć sobie zdrowia kontynuując ja. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
uzyskales to na zasadzie szoku organizmu. pozniej byloby tykko gorzej. stanalbys w miejscu i doprowadzic do problemow m.in. hormonalnych.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10866
Konsultuje się już z dietetykiem, jednak nawet nie wiecie, jak Wasze zdanie jest dla mnie ważne, naprawdę. Uporządkowałem dietę, moglibyście spojrzeć ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kolego no ale cos jest nie halo. dlaczego w pierwszej rozpisce masz 2600 kcal, a nagle 2000 kcal?

nie chce podwazac wiedzy osob ukladajacych diety w potreningu.pl, jednak powinnismy bazowac na zywnosc nieprzetworzonej w zwiazku z tym takie produkty, jak szynka (chyba, ze robiona w domu), czy wasa osobiscie bym z diety wyeliminowal. rowniez co to za gramatura 38g szynki? albo 30g zoltka do 170g bialka jaj, to ile tych zoltek musialo pojsc do kosza (chyba, ze sa wykorzystywane w kolejnych dniach). zestawienie smakowe rowniez dosc dziwne... w jednym posilku jablko i ogorki kiszone... albo ostatni posilek, w ktorym kompletny brak bialka zwierzecego, jak rowniez ogolne rozlozenie bialka w ciagu dnia dosc dziwne, jeden posilek 65g, drugi 15g. osobiscie dieta mi sie nie podoba.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76055 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754966
To nie jest dieta z potreningu.pl Autor sam sobie najprawdopodobniej wprowadził zmiany.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja + poprawa sylwetki w późniejszym etapie

Następny temat

Brak lub słabe efekty redukcji

WHEY premium