SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cykl

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześ mam 17 lat chodze z kolegą na siłownie od połowy września. trenowalismy misiąc potem inny kolega podrzucil na monohydrant Olimpu na start. Bralismy go przez miesiąc a potem miesiąc przerwy. Po sporym przypływie gotówki kolega namówił mnie na cykl razem z nim. Właśnie go koncze brałem SuperPump 250 do tego Creapiure Creatine i BCAA z Iron Horse Series do tego Action WheyGainer Amino Star.

1. Jak oceniacie ten cykl?
2. Od marca inny kolega na mawia mnie na trening redukcyjny zacząc go czy to za wcześnie?
3. W zależności od wyboru treningu jaki następny cykl?
4. Czym właściwie różni się NO Buster ok kreatyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
"kolega na mawia mnie na trening redukcyjny zacząc go czy to za wcześnie?" Trzeba było się pytać czy nie za wcześnie na odżywki, a nie słuchać kolegów.
Za szybko się chwyciłeś za mono, trza było o diecie pomyśleć.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Dokładnie... Za mono mozesz sie brac za pół roku... A i bez diety duzo Ci to nie da

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
na mawia, na mawia, na mawia... Rozumu nie masz?! Skąd ktoś ma wiedzieć na co Ci przyszedł czas skoro NIC o tobie nie wiemy?!

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Dobra ok zdaję sobie sprawę że moja wypowiedz wygląda jak u półmózga przepraszam trochę nie skupiłem się na pisaniu. Mam rozum. No tez wydawało mi się że może trochę za wcześnie ale pytałem się wcześniej ludzi innych niż ''koledzy'' trener powiedział że monohydrant na początek ok żeby przyzwyczaic oragnizm. No ok NIC wybacz nie znam się na tym za bardzo dlatego zadaje pytania. Co potrzebujesz wiedziec? Mam 182 cm wzrostu i ważę 94 kg. od kiedy trenuję zgubiłem już sporo tłuszczu czy też zamieniłem na mięśnie. Zdaje sobie świadomośc z tego iż muszę utrzymywac dietę spokojnie aż tak opóźniony nie jestem. Nie jestem bardzo zalany tłuszczem aczkolwiek trochę go jeszcze mam i nie ukrywam iż chcialbym pozbyc się jego jak największej ilości. Bardzo prosiłbym o trochę wyrozumialości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
1. Jak oceniacie ten cykl? Nie rób tego cyklu
2. Od marca inny kolega na mawia mnie na trening redukcyjny zacząc go czy to za wcześnie? Marzec w sam raz na redukcje,plaza w wakacje bedzie twoja
3. W zależności od wyboru treningu jaki następny cykl? W maju/czerwcu mozesz sie pobawic w mono/jabłczana + jakis stack
4. Czym właściwie różni się NO Buster ok kreatyny?Nie jestem pewny to sie nie wypowiadam

Zmieniony przez - Szfax w dniu 2011-02-08 00:32:35

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
NO buster ma jak nazwa wskazuje zwiększyć wydzielanie tlenku azotu w twoim organizmie. Efektem tego jest fajna pompa na treningu i natychmiastowe zwiększenie obwodów ale na chwilę korzyści z szamania takiego supla to psychiczne za.je.bi.ście wyglądam (na pompie i przez 2-3h ale zawsze) to mam motywacje do ćwiczeń, poprawia się transport substancji odżywczych (dzięki NO masz rozszerzone naczynia) co polepsza regeneracje, zwiększa się zapał do ćwiczeń bo większość NO busterów zawiera substancje pobudzające jak kofeina i inne. W składzie takiego suplementu znajdziesz najczęściej rożne formy argininy, cyruliny, beta alantonine, geranium, kofeine, czy własnie różne formy kreatyny. Z racji, że część No busterow spożywa sie tylko przed treningowo, a porcja ma mało kreatyny (1 w niektórych do 5gr) warto połączyć tą suuplementacje z cyklem na jakiejs prostej formie kretki (dopełniając do zalecanego dziennego spożycia kreatyny). Są również no bustery bez kreatyny jak np AAKG z treca (arginina i cyrulina) i można je szamać w fazie odpoczynku od kredki.

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 2011-02-08 01:24:15

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
ok wielkie dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiany skórne w dolnej części pleców.....

Następny temat

jak szybko umięśnić nogi

WHEY premium