SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich:) po nowym roku planuje swój 3 cykl i nie wiem co zapodać....co proponujecie??ostatni 3 miechy temu składał się z 10 strzałów omki i 100 metki( do tego hepatil, witaminki itp.) dobrze się czuje. na 3 planuje 15 prologatum polskiej jelfy i dotego 100 mety??co o tym myślicie? czy lepiej by było nie jeść już prochów i zapodac dece z teściem??prosze o odpowiedzi za które dam sogi:) dodam jeszcze że mój starz na siłce to 3 lata z przerwami...waga 82 kg, wzrost 185, biceps 39 cm...nie chce mi się tego za każdym razem pisać ale robie to aby nie było problemu:D pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1747
Siemka a ja mam pytanko do Ciebie co brales na odblok bo ja chce wziasc teraz podobny cykl i ci cos sie stalo z jajeczkami :D Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Kazdy bierze to co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak...ale mi chodzi o konkretną odpowiedź:) z ostatniego cyklu nie jestem do końca zadowolony bo nawet po kreatynie na spadki sporo wody zeszło o oma już nie wezme...chociaż chciałem połączyć go z teściem teraz na 3 cykl...które z tych rozwiązań będzie najlepsze??na ostatnim cyklu zrobiłem 12 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Przytyles 12kg i nie jestes zadowolony to ile chciales przytyc 30kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
12kg?tylko pogratulowac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
12kg to co przytyłeś w szczytach na cyklu czy tyle zostało ci zostało po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
prop, npp i wins, spadki beda znikome
daruj se ome na twoim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
1-3: 15mg-20 Metanabol/ED
1-8: 200-300mg T.Prolongatum/E5D
7-9: 15-20mg Metanabol/ED
mozesz cos takiego strzelic osoboscie robilem polecam wyszlo u mnie bardzo dobrze, chyba ze sie spodziwasz 20kg to bedziesz zawiedziony
ps. nastepnym razem wypelniaj wedlug regulaminu

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spadło mi z tego około 3 kg...cały czas trzymam dietke różne zmiany w treningu itp...no ale nadal waże za mało podług swojego wzrostu i troche się denerwuje hehe:P a nie jestem zadowolony bo tak jadłem że na gębie wyglądałem jak by mi ktoś 2 kartofle w policzki wsadził ale teraz jest lepiej i mi zeszło troche...chłopaki doradźcie mi co by było najlepsze??tylko o to prosze...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
"o oma już nie wezme...chociaż chciałem połączyć go z teściem teraz na 3 cykl."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DRW nie podśmiewaj się:P napisałęm tak bo chciałem go połączyć na tym cyklu dopuki dokońca się nie oczytałem na temat tego środka...a poza tym nie lubie mieć tak spuchniętej gęby a bo tym niesamowicie na policzkach rosłem...napewno na samym teściu tak nie jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenone

Następny temat

Prohormony blokuja wzrost???

WHEY premium