SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

34 i co dalej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22462 Napisanych postów 32909 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403433
Zrobiłem badania których wcześniej nie miałem okazji. Dopóki nie odebrałem wyników teścia, wszystko było spoko.
Nawet bym nie wpadł na to żeby się tym przejmować. Teraz powtórzyłem badanie, dorzuciłem lh, fsh i sgbh. Komplet będzie za ok. 2 tygodnie.
Z tego co wiem to przy tym wyniku kwalifikuję się do kłucia, na własną rękę, ponieważ mieszczę się jeszcze w normie.
Dzieci już swoje zrobiłem, od ok. 2 lat czuję że jakość życia spadła, zmęczenie, wolna regeneracja, małe chęci na amory których było kiedyś aż za wiele.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22462 Napisanych postów 32909 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403433
1. WIEK: 34
2. WAGA: 97
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 210
-węglowodany: 210
-tłuszcz:60
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: obwodowy w domu (przysiady/pompki/wykroki/wyciskanie na barki/plank)
9. CEL CYKLU: poprawa jakości życia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 29
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: ?
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Drugi raz to wypełniam w ciągu paru minut, mam nadzieję że wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Jeżeli rzeczywiście jakos życia spadła , to się nadajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22462 Napisanych postów 32909 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403433
Patrząc czysto na wyniki i wiek. O to tylko pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Wbijaj na testa ,odzyjesz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
blase83
Patrząc czysto na wyniki i wiek. O to tylko pytam.

Na to nie patrz wogole,
Sugeruj sie swoim samopoczuciem i jakoscia zycia sexualnego.
Jesli wszystko gra nie pakuj sie jeszcze w hrt
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22462 Napisanych postów 32909 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403433
miczelx, powiem tak. Gdyby nie to, że małżonka już szału dostawała z chęci na drugie dziecko i właziła na mnie w zdrowiu, i chorobie, to nie wiem jak byśmy 2 lata temu zaszli w ciążę.
Z chęci dzień i noc zrobiło się "kurde wypadałoby coś..." i to nie tylko odnośnie stałej partnerki, inne też mnie już nie wzruszają jak kiedyś. Jak już ma do czegoś dojść, to raczej jest ok, ale żeby to nastąpiło...
Do tego o 22 to już przeważnie ledwo widzę na oko, gdzie parę lat temu robiło się nocki, czy zarywało dla jakiejś pierdoły i było Si. Ale tutaj sobie nie wszywam, stawiam że to wina córek
To nie jest tak że zrobiłem badania i stwierdziłem że czegoś mało, trzeba podnieść. Po prostu wcześniej zwalałem wszystko na pracę, dzieci, studia, czyli brak czasu. A teraz widzę że może być inna przyczyna.
Na razie powtórzyłem badanie testo ogólnego i wolnego, dołożyłem jeszcze shgb, jeżeli potwierdzi się wynik to co innego mogę zrobić poza syntetykiem?


Zmieniony przez - blase83 w dniu 2017-05-24 07:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ciepłe kapcie i fotel
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22462 Napisanych postów 32909 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403433
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
A może zwykła redukcja na początek?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Zmienilbym diametralnie diete np na optymalna(tluszczowa) taki bodziec dla organzimu moze wyjsc na dobre
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbicie prolki - wyniki badan

Następny temat

ATD-wasze opinie

WHEY premium