SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2xPit bull

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1962
wiesz cio pogadam z wlascicielem bo niestety nie ja nim jestem i jak cos umowie was .. a co do kobitki... bedzie miala do wyboru haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok. spoko. ciekawe jakimi kryteriami kieruja sie te psie "kobitki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1962
nio zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
to sa te pity red nosy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak. the old family red nose pit bull terier - klasyczne rudzielce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
Lttiger, czy aby na bank to są the OFRN...??? Raczej nie!
Są red nosami (ten jeden jest ciut przeważony) ale nie są OFRN!!!!!!!!
Gdybyś wszedł trochę głębiej w temat wiedziałbyś że OFRN były o wiele mniejsze a te Twoje nie wytrzymaly by na meczu nawet 5minut!!!
Jaką mają wagę pociągową?
Jakieś osiągnięcia w weight puling lub cani cross?
NIE SĄDZĘ!!!
Może mnie czymś zaskoczysz...?
Pozdrowienia.

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


fenix - juz Ci pokazuje old family red nose - (ma okolo roku) - rudzielec, rudy pazur - jesli dla Ciebie tylko szczurowate sa old family.....takie byly na poczatku...takie widuje sie na starych fotografiach. a OFRN to pelna nazwa. gdybys glebiej wszedl w temat to bys wiedzial ze nie ma wzorca pita(to co ustalila ADBA to bzdura). nie ma czegos takiego jak pit red nose i old family red nose. chyba ze wprowadzasz wlasny podzial ze wzglegu na wage psa czy wzrost. tylko uwazaj z takimi podzialami bo wg. nich mozesz nie kwalifikowac sie do rasy ludzkiej bo 100 lat temu byla srednio 5 cm nizsza i 20 kg lzejsza. jakby wiedzial ze nie wykasuja to bym umiescil Ci linka to jednego forum gdzie pisza m.inn. na ten temat.

a to w skrocie z jednej ze stronek - The Old Family Red Nose - grupa pit bull terrierów wyróżniających się niecodziennym umaszczeniem: o sierści czerwonej lub czerwonej z białymi znaczeniami oraz z miedzianym nosem, wargami i pazurami oraz bursztynowymi oczami. Grupa ta pochodzi ze starej linii psów irlandzkich wyróżniających się niezwykłą walecznością, tzw. gameness, a także wieloma zaletami typu oraz cechami użytkowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty fenix wytlumacz mi jeszcze jedna bzdure zawarta w Twojej wypowiedzi - chodzi mi o pytanie dot. wynikow tych trzech psow - jesli sadzisz ze ten malec ktorego umiescilem na ostatniej fotografii bedzie mial lepsze niz te 2 pierwsze to mnie pusty smiech ogrania...a przeciez pity hodowane byly wlasnie ze wzgledu na ich sile i "walory" uzytkowe.

i prosba - "nie zaskakuj" mnie juz swoimi bzdurami o podziale na red nose i old family red nose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fenix/duluth

ty lttiger ty nawet nie masz pojecia o czym piszesz.
Widze, że naprawde dużo wiesz o tej rasie, bankowo byles w stanach, jugosławi czy rosji skoro masz tak szeroką wiedzę i tak się mądrzysz..... buahahahahaha!!!

Po pierwsze: nie używaj słów o ktorych znaczenia nie masz pojęcia lub masz je połowiczne chyba że znowu mnie zaskoczysz i będziesz wiedział co to jest i jak wygląda "game test"
Moze twoje psy przeszly taki test i naprawde sa game a nie tylko wystawkami.

Po drugie: nie pisałem nic o wzorcu ADBA (tak na marginesie to przykre że uważasz to jedyne na świecie zrzeszenie oprócz polskich zwiazkow PKPR i IDBA za bzdure).
Natomiast błagam nie wciskaj kitu iż the OFRN to to samo co terazniejsze red nosy. Mam nadzieje ze będziesz miał kiedyś okazję zobaczyć jak naprawde wyglądają, reagują i jakie są w akcji red nosy ze starej lini, a ten pusty smiech to mnie naprawde teraz ogarnia ))))

Po trzecie: robiąc już tak głupie przyrównanie jakie Ty zrobiłeś do ludzi. Kilkanaście tysięcy lat temu ludzie wyglądali jak małpy których cechy i wygląd (szkielet, budowa) był taki a nie inny, i w pewnym etapie rozwoju zatraciły to. Tak też terazniejsze red nosy nie mają tego wyglądu i takich cech jak czysta linia the OFRN.
Na świecie z tego co jezdzilismy i dyskutowalismy z roznymi ludzmi jest chyba tylko jedna naprawde czysta hodowla red nosów, która znajduje się w stanach a na dodatek większość z tych psów ma już teraz przekazywana wade serca bo niodpowiedzialni kiedyś hodowcy chcac zrobic szybką kasę nie kupowali kilkanascie redow tylko kryli je krwią z jednej lini. Nakładały się wtedy różne cechy i nie tylko serce psiaków ucierpiało.
Zresztą po co ja pisze o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia.

Po czwarte: Kiedyś dawniej był cross na powiększenie reda i wyszło z tego wielkie, wolne, ociężałe bydle które w starciu nie miało żadnych szans na odparcie chociażby ataku małych czystych redów. Więc błagam nie pisz takiego steku bzdur!!!

Po piąte: jakoś NIE ZASKOCZYŁEŚ mnie osiągnięciami sportowymi twoich psiaków... ??? Czyżby żadnych nie było... ??? Jesteś kolejnym "wielkim znawcą" który chce tylko na psach zarobić sprzedając je???
Może wybierzesz się na zawody do Krakowa które wkrótce powinny się odbyć i udowodnisz mega siłę i zaciencie tych wielkich psów... )

Zyczę udanej hodowli i może trochę więcej wiedzy na temat red nosków )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno.
Popatrzyłem sobie na te zdjęcia i zastanawia mnie jedna rzecz... w jakim celu poobcinałeś uszy swoim psom? Wiesz wogóle w jakich okolicznościach obcinało się tym psom uszy??? Wątpie!!!
To kolejny dowód iż hodujesz psy pod wystawkę dla dobrej sprzedaży, kasy i czystego szpanerstwa narażając psiaka na niepotrzebne stresy!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grzybobranie

Następny temat

fotka do oceny

WHEY premium