SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2cykl-prosze o porade..sogi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wino 7-12 bym dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html


A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-02-15 12:10:10

i co glupie kurvy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html


A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-02-15 12:10:14

i co glupie kurvy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
a Ty kim jestes kondoniaro,doradce to mailem w odzywianiu nie w SAA, ale i tak wole sie upewnic na forum

Konfidentka sie urodzilas,na forum glupoty pisac net hoolsie.

Admin sorki,ale nie bedzie mi jechal od konfidentow,jakis pedzel.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
kolega chce masy to niech poleci tak:
1-8/10cypiu 200mg e4d
4-10/6-12wino 30mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
do cyklu oskara dałbym opcję z winkiem 4-10 30 mg ed
a co do pytania jak może zejeść z cyklu blachy to ja bym dał wino 6-10 30 mg ed, ale wątroba wtedy dostanie mocno po dupie, 10 tyg na oralu to długo trochę

Uczymy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
10 tyg na oralu to długo trochę

lucjan to zdecydowanie za długo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid pl

Następny temat

Lęki po koksach

WHEY premium