SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 tygodnie do zawodów... Jak trenować?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
Jak wycisnę ok 200kg to pojade już siary nie będzie, chyba że bede ważył 150 Ale mam takie marzenie, za 4 lata MP juniorow do 23lat, kat. do 90kg... zobaczymy co mi z tego wyjdzie

A propo Twoich wyników to całkiem przyzwoite są

pozdro

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
Ja załuje ze nie miałem takich marzen jak byłem w Twoim wieku, ehh człowiek głupi był na poczatku siłowni
moje wyniki i moze sa spoko ale nie na mistrzostwa polski :P
ja jade teraz na mistrzostwa Irlandii :D
chociaz i tam pewnie za duzo nie pokaze, no ale startuje w kategorii "pierwszy raz" wiec spoko, bez nerwów ;)

get big or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
Fajnie ciekawa taka kat. "pierwszy raz"

Takie małe sprawozdanie z dziś, jako że prowadzę zeszyt, wiec przepisze co nieco:

Środa - 10 dni do zawodów

1. Ławeczka płaska: 115,5kg x 2pow: poszło, 118kg x 2pow: poszło (o dziwo lepiej od 115, pewnie wina rozgrzewki), 125kg x 1pow: poszło, i tu zaszalałem, 128kg x 1pow: poszło z minimalna pomocą kolegi
2. Dociskanie (próg 10cm): 115,5kg x 5pow: poszło, 120,5kg x 4pow: poszło, 125,5kg x 3pow: 2 pierwsze poszły, trzeci z pomocą kolegi.
3. Poręcze: 4s x 12pow: zrobione
4. Wyciskanie wąsko (tu już tric jakby co): 86kg x 10pow: poszło, 96kg x 6pow: poszlo, tu znów 96 x 6pow: 5 poszło, przy ostatnim pomógł kolega, 106kg x 4 pow: 2 sam, 2 z pomocą kolegi.
5. Przyciąganie linki wyciągu: 7kostek (coś lekko ponad 30kg) x 4s x 12pow: zrobione
6. Francuz na wyciągu dolnym (bo asekuranta już nie było) 4s x 10 pow: zrobione, z tym że nie zapisałem ile kg tam było

Ogólnie jestem zadowolony z treningu, myślę że odwaliłem kawał dobrej roboty przynajmniej tak się czułem wychodząc z siłki

pozdro

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
swietnie ci poszło dzisiaj widac:)
jeszcze adrenalina na zawodach i bedziesz miał rekord
w koszulce startujesz?

get big or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
ladnie, ladnie teraz w poniedzialek lajtowe 5 jedynek na 115kg, i relaksik do zawodow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
Dzięki

Oczywiście jedynki będą robione i max relax tez
Startuje bez koszulki, na tych zawodach z tego co słyszałem nie można startować w sprzęcie... ale oficjalnej odpowiedzi nie dostałem, a pytałem organizatora drogą mailową, ale to i tak z ciekawości bo na razie nie mam funduszy na koszulkę, ale planuje sobie kupić jakoś w następnym roku żeby się przyzwyczajać powoli Na początek jakaś używaną, a potem może coś nowego

pozdro!

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
witam
jak tam Szejku przygotowania do zawodów??
ja dzisiaj wróciłem z zawodów w irlandii południowej
ostatniego miejsca nie miałem :P
ale jak na goscia który startował pierwszy raz bez sprzetu i walczył z ludzmi którzy trenuja kilka lat to mysle dobrze poszło:P
tylko 150 kg dałem rade;)
wygrał irlandczyk z wynikiem 230kg
pozdro

get big or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
siema

Dziś tak jak poradził mi mały666 było 5 jedynek na 115,5kg. Wszystkie poszły bez problemów, nawet nie mogło być o nich mowy
Teraz muszę się relaksować jak najwięcej do zawodów, mam nadzieje że pobije rekord i pójdzie te 127,5kg Jak nie to trudno, nie mam nic do stracenia, chyba że naprawdę będzie słaba konkurencja.

Jutro i w czwartek ala sauna w wannie, 35min w b.gorącej wodzie. Do tego jakiś self masage sobie będę robił, chyba że dziewczynie będzie się chciało pomasować cycki, no i inne pochodne z relaksem związane rzeczy, dużo snu np. teraz punkt 20 ide spać (wstaje zazwyczaj o 6 rano)
Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony na zawody, ale staram się jak najmniej myśleć o sztandze, bo nieraz przytłacza mnie takie ciągłe myślenie o wyciskaniu, siedzę na lekcji i liczę % hehe, albo co by to było jeśli... i takie tam

Dobra, idę odpoczywać, narazie!
pozdro

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
A co myślicie o takim rozplanowaniu rozgrzewki przed pierwszym podejściem (110kg) :

20kg - 20pow.
20kg - 20pow.
40kg - 15pow.
60kg - 10pow.
60kg - 8pow.
80kg - 4pow.
100kg - 2pow.

Oczywiście do tego różnorakie wymachy, ćwiczenia rozciągające i rozgrzewające, plus rozruszanie kręgosłupa, co by jak największy mostek zrobić Zawsze rozgrzewałem się "intuicyjnie" tzn. na pałę a teraz mam możliwość zasięgnięcia fachowej porady, wiec pytam

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
Ja tam sie nie znam ale podpatrywałem wczoraj i mniej wiecej wiekszosc rozgrzewał sie tak!
na poczatek robili szybkie trójki powiedzmy 40% swojego maxa
potem widziałem pare dwujek szybkich z wiekszym procentem
widziałem potem same jedynki z blokami na klatce powiedzmy 90%
i na koniec techniczna jedynka ciezarem od którego zaczynali swój start
Ale ja nie wiem czy dobrze to opisałem to moje spostrzezenie tylko ogólne...

get big or die tryin'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAŻNY TEMAT !!!!!!!!!

Następny temat

2 MEDALE DLA POLSKI NA OVER THE TOP 2008

WHEY premium