SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 lata pracy = własna siłownia // zdjęcia po remoncie - str 5,6

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Nic nie ociera , kółko pracuje tak jak w każdym wyciągu bez żadnych utrudnień ani o nic nie zaczepia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Ja teraz zrobiłem sam bramę i widzę, że kółka wcale nie muszą być obrotowe. Kwestia tylko ustawić je pod odpowiednim do ćwiczeń kątem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694
Zielin napisałeś pod odpowiednim kątem, co przez to rozumiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694
Zielin możesz wrzucić zdjęcia swojej bramy, z góry wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Bede miał foto to wrzuce. Miałem kułeczka metalowe dałem przez środek śrubę i to wszystko przykręciąłem do wygiętego w literę U płaskownika. Sporo roboty ale jak ktoś lub :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Zgodnie z obietnicą wrzucam moją samoróbkę








drążek do obciążenia:)




i uchwyt wykonany z linki stalowej i rurki miedzianej - co było pod ręką





Nie wygląda za ciekawie, ale ważne że funkcjonalne. jedyny minus to taki że kółka nie kręcą się na łożysku tylko na śrubie, ale co jakiś czas trzeba dać smaru i śmiga aż miło. Każde kółko przykręcone jest na jedną śrubę dzięki czemu można regulować kąt, aby wygodnie się ćwiczyło.

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2010-05-07 20:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
Na prawde fajne:) Musze u siebie na działce coś takiego zrobić:) tylko musze miejsce dobre znaleźć :D SOG:)

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694


Tak szukałem i znalazłem gotową bramę, prawie gotową. Chodzi mi o kółka wraz ze stelażem. koszt jednego kółka to 10zl natomiast kątownika do zamontowania to jakieś 5/8zł. Zresztą sami zobaczcie Taki sprzęt można zakupić z każdym sklepie metalowym bądź też np: Castorama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Fajna siłka . SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326


Czas na zdjęcia siłki po większym remoncie który skończyłem w tamtym tygodniu :
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda utleniona + woda

Następny temat

Jaką kreatyne kupić?

WHEY premium