SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 krótkie pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
1.Co zrobić z taką malutką saszetką która znajduje się w bcca pisze na niej "Zawiera nieszkodliwe adsorbenty wilgotności i zapachu".Wyrzucić to czy zostawić?
2.Z jakiego białka jest robione bcaa?W jakim procesie siego uzyskuje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
1,zostaw bedzie wchlanial wilgoc.
2.z mleka jak wpc, wpi i hydrolizat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
2.Nie ma bcaa na bazie białka innego zwierzęcego,roślinnego(np.ryż brązowey) lub białka jajecznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
jak najbardziej sa tego typu produkty, ale nie umiem ci wskazac ktore bazuja na czym, producent nie podaje publicznie takich informacji.
sa np hydrolizaty bialka grochu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Ale w jakim celu białka roślinne? Są również dostępne aminy wołowe, jednak nie sadze by były godne uwagi. Osobiście uważam ze lepiej zainwestowac w serwatkowe białko niż wydawać pieniądze na aminokwasy wyizolowane których działania najczęściej i tak nie odczujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Tak właśnie się domyślałem . Ciekawe dlaczego nie podają takich informacji...
eliminatoriusz , wiem że masz rację niestety mam alergie na laktoze,pszenice,mleko krowie i milion innych rzeczy tak więc próboje znaleźć coś co mi w jak najmniejszym stopniu zaszkodzi ew. będzie neutralne.
Od razu zadam inne pytanie: stosował ktoś białko jajeczne?Bo gdzieś czytałem że ma to dość specyficzyny smak i ogólnie mało się o tym słyszy no ale jak dla mnie to chyba byłoby najlepsze ze wszystkich dostępnych.No chyba że po prostu zjadać z 5-6 jajek na miekko .
Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-02-28 20:04:27

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-02-28 20:05:13

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-02-28 20:07:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
bialko jajeczne spoko, jak nie masz kumpli%)
ja mam atomowe pierdy po tym.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Albumina białka jaj z ovovity 100zł 2kg nie wiem jak ze smakiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
TomQ-MAG
bialko jajeczne spoko, jak nie masz kumpli%)
ja mam atomowe pierdy po tym.

O kurcze dzięki że napisałes , bo ja i tak bez tego mam spore problemy z żołądkiem(tj, gazy,wzdęcia) to jak by do tego jeszcze doszło to co napisałeś to by chyba całą siłke w powietrze wywaliło xD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
kraza legandy, ze nie jeden stracil przez albumine dziewczyne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
TomQ-MAG
kraza legandy, ze nie jeden stracil przez albumine dziewczyne


Hehe chcesz nam coś więcej powiedzieć jak to było? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade do zestawu..

Następny temat

SPalacz i bialko vol2!

WHEY premium