SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

23-latka pobiła i okradła 29-letniego mężczyznę

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2613
za onetem

23-letnią mieszkankę Głogowa (Dolnośląskie) aresztował tamtejszy sąd pod zarzutem rozboju na 29-letnim mężczyźnie. Kobieta napadła na niego; dotkliwie pobiła i okradła poinformował w środę PAP rzecznik głogowskiej policji Romuald Szyszka.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Głogowie. Na policję zgłosił się pobity i okradziony 29-latek. Według jego relacji, nocą na jednej z ulic, nieznana mu kobieta, przewróciła go na ziemię i pobiła. Napastniczka m.in. kopała po głowie i twarzy. Potem przeszukała mu kieszenie zabierając znalezione w nich: pieniądze, dokumenty oraz telefon komórkowy.

"Mężczyzna, po ataku kobiety wymagał pomocy medycznej" - powiedział Szyszka. Funkcjonariusze z sekcji kryminalnej głogowskiej komendy, dysponując m.in. rysopisem sprawczyni, zatrzymali 23-letnią mieszkankę Głogowa. Sąd rejonowy aresztował ją. Za rozbój kobiecie grozi od dwóch do 12 lat pozbawienia wolności.
-------------------------------------------------

No..i co w takiej sytuacji? Śmiać się, współczuć...?

Ludzie dzielą się na dwa rodzaje: popychających i popychanych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
no jeżeli gościu został zaskoczony od tylca,uderzony czyms w łeb i oszołomiony to nie widze w tym nic śmiesznego
z kolei faktycznie troszke siara jeśli dostałby bęcki 1 vs.1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
To się nazywa wojująca feministka

A poważnie to trzeba by też było zobaczyć ich oboje, mimo wszystko nie wierzę że to filigranowe dziewczę było a koleś kark 2 na 2...

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 901
Dobrze że nie zgwałciła, chociaż mogła :) to by był dopiero wstyd

keep smailing :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
no z tego co tu pisze tro koles se po prostu szedl parkiem. Rownie dobrze mogl go w tedy w leb palnac gimnazjalista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Na pewno nie można się śmiać, to poważna sprawa. Do czego to już dochodzi?
Wzdychać i stękać można tylko jak się słyszy takie wiadomości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Dobrze że nie zgwałciła, chociaż mogła :) to by był dopiero wstyd

a ja wiem czy taki wstyd...ja to nieraz jak widze pewne dziewcze to nawet chciałbym...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Sytuacja jak każda inna - co za różnica, kto jest sprawcą? Raczej nie była to uczciwa, ringowa walka, tylko atak z zaskoczenia. W tej sytuacji tym gorzej, bo przecież raczej się nie zakłada, że każda napotkana kobieta to potencjalny napastnik, czego o mężczyznach nie można powiedzieć (w parku wieczorową porą).
A że wstyd? Wstyd to kraść i z dupy spaść, jak mówią, a nie dać się zaskoczyć przez osobę niebudzącą podejrzeń.
Potwierdza się tylko to, o czym od dawna pisze się w tym dziale - ulica jest nieprzewidywalna...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2613
Wczoraj podawali o tym informacje w Wydarzeniach na Polsacie, akurat byłem na basenie, ale kumpel mi opowiadał, że kolo miał ryj zupełnie rozbity, a laska rozmiarów standardowych, jakaś nieduża blondi. Ponoć obserwowała go w knapie, wyszła za nim, obaliła i zbutowała. Policja mówiła, że to nie była jej pierwsza ofiara, ale kolo przełamał wstyd i doprowadził do zlikwidowania tego niewątpliwego zagrożenia dla płci brzydkiej w Głogowie Chociaż personalia miał utajnione, i oczy na fotce zasłonięte
Widział ktoś te Wydarzenia? Ciekaw jestem więcej szczegółow. Ciekawe, czy ta wredna baba coś trenowała... No i ile w ogóle jest takich przypadków, tylko że ich nikt nie zgłasza...

Ludzie dzielą się na dwa rodzaje: popychających i popychanych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Hmmm...przemyślałam temat dogłębnie i od jutra też zaczynam zbójować , to jak widać dochodowy interes i bezpieczny. Drżyjcie chłopy!

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma się z czego śmiać.
wielu facetów ma blokadę przed udeżeniem kobiety, poza tym może to był gość co na klate ciśnie 30 kg - to siły mogły być porównywalne, poza tym wyszedł z knajpy to raczej trzeźwy nie był

kumpel mi kiedyś opowiadał jak laska do niego pod dyskoteką podbiegła i zaczęła się do niego z łapami rzucać, co chłopak mógł zrobić? przewrócił laskę delikatnie na śnieg i poszedł
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kyokushin Kielce

Następny temat

Trener KB - podkarpacie

WHEY premium