SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

22 stycznia - UFC 270: Francis Ngannou vs Ciryl Gane

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie, nie pomijając siły nie jest inaczej.
Miałem na myśli jedynie siłę ciosów, która rzekomo jest ponadprzeciętna.

Jednakże ile ona sama pomaga i wnosi do walki z dobrym strikerem zobaczyliśmy przeciw Cyrylowi. Bez wątpienia Jon tak samo w stójce go opanuje, bo Ngannu to czarny chudszy Hunt, który bazuje na trafieniu bomby.

Więc ta siła ciosu jest bardzo małym czynnikiem, jeśli nie da rady jej użyć

Siła zapaśnicza to co innego, tu technika i doświadczenie gra rolę. Skoro opanował Jon DC to może siłowo na glebie umiał.wystarczjaco na Cyryla, ale Cyryl to nie DC


Zmieniony przez - grind w dniu 2/9/2022 3:54:57 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
"pomijany siłę"(ciosów) miałem na myśli, że to jedyny atut, którego wyżej wymienieni i Jon nie ma. Jedyne w czym jest "lepszy" Ngannu od JJ


Zmieniony przez - grind w dniu 2/9/2022 4:00:32 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
...Bez wątpienia Jon tak samo w stójce go opanuje...
Wiesz Grind, że mnóstwo podobnych komentarzy czytałem o Cirylu
grind
Więc ta siła ciosu jest bardzo małym czynnikiem, jeśli nie da rady jej użyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No i miałem rację. g**** był w stanie wskórać Ngannu w stójce z Cyrylem. Spokojnie by go Gane w stójce pojechał do końca
Stąd Ngannu został nagle zapaśnikiem

I chyba nie zamierzasz porównywać fighting IQ i poziomu stójki Cyryla do Jonasa.

Fightera świeżego od kilku lat z goatem MMA


Zmieniony przez - grind w dniu 2/9/2022 10:08:24 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jakim sposobem miałby być w stanie użyć tej siły ciosu nie będąc w stanie nawet Cyryla trafić, a mowa o JJ?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
...I chyba nie zamierzasz porównywać fighting IQ i poziomu stójki Cyryla do Jonasa.
Fightera świeżego od kilku lat z goatem MMA
Nie bawię się w porównania Grind. Oglądam walki. A tego fightingu IQ i bycia goatem MMA nie widziałem u Jonesa od 2018. Nie widziałem go także w HW.

Założymy się Grind o wynik walki Jona Jonesa z Francisem Ngannou? Przy czym jeśli Jones w ciągu 2 lat nie zawalczy z Ngannou lub innym mistrzem HW ja wygrywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Chcesz się założyć że nie zawalczy w ogóle widzę.

Możemy się założyć o wynik walki, reszta mnie nie interesuje.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W ciągu roku Ngannu nie będzie już w UFC poza tym przecież

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
grind
No i miałem rację. g**** był w stanie wskórać Ngannu w stójce z Cyrylem. Spokojnie by go Gane w stójce pojechał do końca
Stąd Ngannu został nagle zapaśnikiem


Trzeba mieć też na uwadze to, że Ngannou walczył z Gane mając kontuzjowane kolano i pewnie dlatego gorzej wypadł w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
Chcesz się założyć że nie zawalczy w ogóle widzę.
Tak, sądzę, że nie zawalczy.
grind
W ciągu roku Ngannu nie będzie już w UFC poza tym przecież
Dlatego napisałem:
MMA
lub innym mistrzem HW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Aldo kontra...

Następny temat

4 grudnia - UFC on ESPN 31: Rob Font vs Jose Aldo

WHEY premium